Těžkej Pokondr potvrdil, že odchází z rádia, cenzura?

Jak Super.cz již informoval, Těžkej Pokondr se zle poškorpil se svým šéfstvem, protože duu moderátorů vadilo, že mu vedení mluví do výběru hostů. Přes snahu domluvit se ale přichází rozhodnutí: pánové podle svých slov na Frekvenci 1 končí. Rádio však tvrdí trochu něco jiného.

 „Škoda, že Mirek neřekl, že jsme se dnes domluvili s generálním ředitelem, že Pokondři končí definitivně na Frekvenci 1 31. října,“ reagovala dvojice na rozhovor se svým skoro již bývalým bossem Miroslavem Škodou, kterého pro DVTV zpovídala Emma Smetana.

„Rádi bychom se vyjádřili k údajné dohodě o ukončení spolupráce dua Těžkej Pokondr s naším rádiem. Frekvence 1 se s pány, Milošem Pokorným a Romanem Ondráčkem, domluvila na postupu, jak by mohlo k ukončení spolupráce dojít. Nicméně zatím dohoda stále není právně uzavřena, jakmile k tomuto aktu dojde, vydá stanice oficiální tiskové prohlášení,“ uvedla Zuzana Nevoralová, mluvčí společnosti, pod kterou rádio spadá.

Přesto se zdá, že krizi se nepodaří zažehnat. Pánové, kteří o sobě tvrdí, že jsou jednička a mají důležitou značku, se ale neztratí. Určitě se objeví někdo, kdo je případně přetáhne do jiného rádia.

zdroj:.super.cz

Ondráček pro Echo24 uvedl, že s rádiem sice mají i nadále podepsanou smlouvu až do příštího roku, ovšem měla by být vypověditelná. „Klidně tam ještě týden odmoderujeme, kvůli důstojnému ukončení,“ řekl Ondráček. Dodal, že se o zrušení rozhovoru s Kmentou dozvěděli krátce před natáčením.

Duo Těžkej Pokondr se s Frekvencí 1 rozloučilo po svém. Ráno pustilo šéfům na rozloučenou ve svém pořadu svůj nový hit Kretén, který je předělávkou známého hitu devadesátých let Sketmen.

zdroj : echo24