Volby se blíží, Kulhánek a hnutí KOA faulují kolegy

Jak vede kampaň s faulováním svých kolegů hnutí KOA v čele s primátorem Kulhánkem?

Jako každé volby, sprostě vykrádají dobré nápady od svých koaličních parterů. zejména ty, které bojkotovali celé volební období. Koupaliště s čistou vodou vyhrálo celoměstské forum, které se každoročně koná v Alžbětiných lázních už v roce 2016, ale to si primátor Kulhánek k srdci nevzal, kdyby ano, mohli by se už letos lidé koupat v bazénu s čistou vodou.

A proč teď najednou to předvolební video?

Protože koupaliště Rolava má na starost koaliční partner z ČSSD, který zajistil i velmi dobrou rozvojovou studii, včetně zmiňovaného koupaliště a úspěch by tak zákonitě nešel za stále opěvovaným politikem Kulhánkem a jeho hnitím KOA a proto občané a musí čekat na výstřel z Aurory až od „poloboha“ Kulhánka. Ale víme, že mnoho lidí z města odjíždí díky absenci koupaliště do okolních měst a do Německa, bohužel primátor si nechal dva roky žádané občany koupaliště až na svou volební kampaň. Asi by bylo lepší než dokolečka slibovat, konečně něco skutečně dotáhnout do konce a udělat nejen to co lidé chtějí, ale to co i menších městech v našem kraji už dávno mají – koupaliště s čistou vodou bez populismu a mediálního ,,ram bam bam,“ ale toho se občané po osmi létech vládnutí hnutí KOA do dnešního dne moc nedočkali.


Proč nezačaly práce po celoměstském fóru občanů v roce 2016, lidé by se mohli už letos koupat v čisté vodě?

Protože by se případný úspěch by připsal někomu jinému, KOA jen vykrádá myšlenky druhých, aby je pak prezentovala jako své vlastní a vítězila už jen v mediálním předvolebním populistickém faulování v očích důvěřivých občanů, že to co píše (K) ulhánek je vždy pravda nebo je to lež. Lhaní  nemusí být vždy to správné slovíčko, stačí jen zapomenout nebo si myslet něco jiného než všichni ti ostatní.

Ale to dělají snad jen protřelí a bezcharakterní podrazáci?

Ano, Kulhánek s hnutím KOA tak zlikvidoval i své minulé koaliční partnery z Kulhánkovy oblíbené TOP 09 a STAN, kteří se před volbami stali jeho potenciálními soupeři. Ti už nemají v zastupitelstvu města ani jediného zástupce, byly kompletně vyhlazeni z karlovarské politické mapy. .

Kdo tedy jsou ti, kteří zastupují občany města a už celých osm let vládnou v Karlových Varech?

Už podle kandidátní listiny musí každý poznat, že hnutí KOA ovládají celé rodiny obdobně jako klientelistické struktury předlistopadového Československa. Toto vážné tvrzení lze doložit bohužel už samotnou kandidátní listinou, protože krom rodinných příslušníků a starých soukmenovců zde téměř nenajdete mladé lidi. Pouze předlistopadové staré struktury  a 50 +, až na malé výjimky. Aby toho nebylo málo, „celé slavné“ hnutí KOA je první, které brutálně zpolitizovalo dosud nezávislý  a donedávna apolitický Karlovarský symfonický orchestr, kde se do jeho  zpolitizování aktivně zapojili na kandidátce KOA hned dva hudebníci veřejně a další jsou nabádáni se sliby skvělých zítřků.

,,Takovou hanebnost v Karlovarském symfonickém orchestru věru nepamatuji, politika do světa umění nikdy v Karlových Varech nezasahovala,“  uvedl jeden z dlouholetých již bývalých členů KSO.

I tento prim si vysloužilo hnutí KOA, které ani ve svém názvu nemá o demokracii  a svobodě žádnou zmínku.

Pod vedením hnutí KOA se za osm let město Karlovy Vary posunulo v kvalitě služeb a kvalitě života pro občany na jedny z posledních příček v České republice. Dokonce zaostává i daleko za městy v Karlovarském kraji jako jsou Ostrov, Sokolov a Cheb.

,,Takto mohou Karlovy Vary pod vedením skandálního rodinného podniku KOA vesele pokračovat dál…, nebo to změní voliči už za několik týdnů.“


 

 

zdroj : facebook, hnutikoa.cz,

[carousel_slide id = ‚9017‘]