Tuhle lež primátor už pod koberec nezamete

Karlovy Vary rok 2010

„Štve mne, že ve městě je všechno založeno na osobních nebo obchodních vazbách,“ říká Petr Kulhánek, KOA.

Tuto památnou větu řekl 24.8.2010 neznámý novinář, opozičník chtivý politické moci Karlovarskému Deníku. Kdo jiný to byl než Petr Kulhánek, současný primátor města Karlovy Vary, opředený mnoha kauzami, které nespatřilo často ani světlo světa i právě díky kamarádům, kteří o jeho průšvizích nepsali tak, jako o ostatních politicích a tak se mu podařilo vše téměř vždy zamést pod koberec, aby byl v očích veřejnosti tím symbolem čistoty a transparentnosti, po které dodnes veřejnost tolik volá.

Mnozí, kteří hlasitě upozorňovali na Kulhánkovi klientelistické vazby s kmotry a pochybnými podnikateli byli prohlášeni Kulhánkovo klikou za blázny, veřejně zesměšňováni nebo bagatelizováni, aby veřejnost měla stále svého poctivého, bezchybného a všemi zbožňovaného primátora Kulhánka. Ta média Kulhánka chválí do dnes, někdy se zdá jako by si opěvné články na sebe psal Kulhánek snad sám.

Ale má také své dvorní tiskové mluvčí a to jako jediný primátor  a hned dva. Jako lvi se perou o Kulhánkovu čistotu více než přátelsky Helena Kyselá a Jan Kopál. A opět je Kulhánek jasně zářící hvězda v karlovarské politice. Ostatní politici jako by nebyli. Nebo snad jen v případě, že je potřeba na někoho vylít ten kýbl plní močůvky, ale hodně zapáchající a také dlouho, aby se vědělo přesně, kdo je tady mediální šéf.

REKLAMA

Dnes po osmi letech zmaru města Karlovy Vary, už každý snad ví, že památná věta vychytralého Kulhánka jej konečně doběhla.

„Štve mne, že ve městě je všechno založeno na osobních nebo obchodních vazbách.“říká Petr Kulhánek, KOA

Klientelismus nejhrubšího zrna se odehrává prakticky ve všech  společnostech, které spravuje hnutí KOA. Nakupování voličů za městské peníze  a ničení konkurence je skvělé především to, když to dělají poskoci placení přímo v organizacích města. Ještě nikdy nebyl v Karlových Varech zpolitizován úřad a celé město. Bez Kulhánka se nikdo neopováží udělat nic, i proto všechno tak dlouho trvá a zoufale kulhá.

Pro občany je radnice, které už osm let šéfuje Kulhánek dnes hotové peklo.

A lhaní, dnes Kulhánkovi vlastní je zdokumentováno v mnoha případech, ale naše redakce zachytila lež v přímém přenosu. Kulhánek v minulosti lhal zastupitelce Bartůňkové, která se ho na zastupitelstvu města ptala přímo, zdali na služební cesty za peníze města jezdí do Izraele sám. Kulhánek odpověděl, že jezdí sám. Ale zajímavé bylo především to, že zde údajně domlouval věci z portfolia svého kolegy Klsáka a nikdy nevzal na tuto z jeho mnoha cest nikoho ze svých kolegů. Ještě zajímavější   je video, které bylo natočeno v den, kdy při cestě z pražského letiště primátor Kulhánek se svým osobním šoférem byl odvezen domů za peníze daňových poplatníků.

Ale z vozidla se zavazadly ani náhodou nevystoupil tak sám, jak veřejně tvrdil všem zastupitelům a široké veřejnosti.


„Jak smutné a rozk ulhané.“ 

„Když v Izraeli sám, proč s manželkou a kufry z letiště?“


“ P O C T I V E C “ 


O tom, jak naskočil Kulhánek do politiky svědčí i vybrané komentáře o Kulhánkově klientelismu, které  zaznívaly zcela jasně už v roce 2010, tak jak je napsali čtenáři už před osmi roky, jasně vypovídá jaká jsou to neviňátka.

nic o vás nevim

reagovat
Nezaregistrovaný uživatel
Milý Peťulo Kulhánkujc,střídměji a levněji si žij ty, já si budu žít tak, jak žiju doposud, tj. podle svýho. A ty, kdyby jsi měl trošku cti a schopnosti v tělě, tak tady nemůžeš kydat takovéhle ptákoviny.Ale to jste celý vy, rodina závislá na rozpočtu města,tak jej potřebujete pumpnout o další větší prachy,kulhavá family, někdy přijmení doslova vystihuje charakter jeho nositelů…

Mirek Dušín

reagovat
Nezaregistrovaný uživatel
Pane Kulhánku alias Mirku Dušíne, nemohl by jste pro příště některé své myšlenky takticky vynechat ? Psát cosi o tom, jak je vám smutno z toho, že město ovládají osobní a obchodní vztahy….nestydíte se? Nebyl právě rozjezd vašeho rodinného časopisu PROMENÁDA financován dost dlouhou dobu z veřejných rozpočtů města a jeho organizací za ativní politické činnosti vašeho otce, později senátora? Nemusíte se obtěžovat popisovat jak dnes je vše čisté jak padlý sníh bez "veřejných peněz" , ale vzpomeňte jak to bylo. To by do mě vždycky vjel ďas, když zrovna vy o něčem takovém plácáte. Nebo to vám rodiče neřekli a vy jste tahal ještě v 90 letechy kačera? Asi těžko, tak mlady zase nejste.

zase jen Kulhánek

reagovat
Nezaregistrovaný uživatel
Zdá se, že neexistují jiní politici v Karlových Varech ,než Kulhánek a Kotek.Co tito pánové mají s tím Karlovarským deníkem.Platí si ho?

zdroj:Deník.cz


One thought on “Tuhle lež primátor už pod koberec nezamete

  1. Kulhánky jsem nikdy nevolila. Prachů mají dost a pořád jen hrabou, ale makat jsem je neviděla. A jejich vykutálený synek jen slibuje, co mu maminka napoví, jinak je to chlapec bez názoru. Doufám, že už skočí. Za osm let snad stačilo každému novinářko populistická rodinka s důvěřivými hlupáky v zádech.
    Celá rodinka byla u lizu, když táhla ODS, pak lezli do TOP, STAN, jenom aby upácovali mladého, který nic neumí.

Comments are closed.