ČSSD neprosadila vyšší minimální mzdu

ČSSD není schopná prosadit ve vládě zásadní závazky a sliby svým voličům. Vše v poslední době vypadá stále jasněji. Smutná role vazala ve vládě, nebo jen snaha o udržení pár teplých místeček v Praze pro oranžové kamarády v samosprávě a státní správě zmítá personálními otřesy v celé ČSSD. Ty vřou pod pokličkou, ale před sjezdem se ještě vedení ČSSD může stát, že vybublají na povrch další kauzy vlivných kmotrů, kteří personálně destruují ČSSD dlouhá léta a jako cizopasníci svou kořist opustí až ve chvíli, kdy bude v ČSSD po všem.

„Hnutí ANO se rozhodlo nepodpořit náš návrh na navýšení životního a existenčního minima, což bude znamenat, že většina pracujících rodin s dětmi, která měla dosud nárok na přídavky na děti o ně pro tento rok přijde,“ napsal Novinkám v SMS zprávě šéf soc. dem. Jan Hamáček.

„Vláda zamítla můj návrh. Mělo to být navýšení po sedmi letech o 11 procenta. Navrhovala jsem to, protože za těch sedm let se ceny v České republice značně vyvinuly,” stěžovala na tiskové konferenci ministryně Maláčová.(ČSSD)

V Karlovarském kraji se postupně kmotři ČSSD mezi sebou doslova vyautovali a nyní probíhá další z mnoha čistek. Paradoxně lidé, kteří často z ČSSD odešli nebo byli odejití, úspěšně působí v jiných politických stranách a těší se oblibě občanů. Oranžoví kmotři musí nejspíš zuřit, protože v Karlových Varech ČSSD pod vedením vybraných kádrů totálně propadla a již nemá v karlovarském zastupitelstvu žádného svého člena.

Z poslední kandidátky diktátorské partičky, která vyštvala mnoho členů z ČSSD si  voliči udělali fíkový list. Destrukce ČSSD místními kmotry byla v Karlových Varech završena. Po posledních volbách  ČSSD v Karlových Varech úplně zmizela z politické mapy.