Karlovarské listy

Kdo vodí za ručičky lidi v ČSSD na Karlovarsku

Politiky ČSSD na Karlovarsku si vodí  za ručičky už více než deset let přítel s iniciály A.Š. Čí je vlastně přítel nebo nepřítel nikdo až do poslední chvíle neví, protože vše je zahaleno mlčením a stále se měnícími partnery a dresy. Nikdy nejedná s více než jedním člověkem, vždy se vše obejde „beze svědků.“ Jako vlivný přítel se ale často skrývá před zraky fotoaparátů a kamer, ale nikdy není daleko. Často číhá poblíž  ,,politického divadélka“ hned v zákulisí, aby nebyl vidět, ale přitom vše dobře slyšel a měl vše pod kontrolou. Pokud to připomíná minulé časy, asi i na tom něco bude…

Co říkají přátelé a bývalí svazáci, či bývalé kádrové rezervy pro ÚV KSČ o vlivném příteli AŠ, který provází už řadu let karlovarské politiky nejdříve do politického výsluní a hned po té, co mu nejsou po vůli,  jsou hozeni přes palubu a nejlépe vyobcováni úplně mimo stranické pole. Zde už nemohou do ničeho mluvit a je čas v klidu opět přepřáhnout.

Vše je obsaženo v následujícím autorském testu.

REKLAMA

  • Proč není ČSSD v Karlových Varech už několik let volitelná?
  • Zajídají se snad voličům sociální jistoty?
  • Proč, již tak dlouhou dobu nemá ČSSD v Karlových Varech zájem vůbec oslovovat voliče žhavými tématy, co je konkrétně pálí?
  • Kdo má eminentní zájem z této karlovarské buňky ČSSD na tom, aby se vůbec nic nedostalo na veřejnost?
  • Mastí si snad někdo pod značkou ČSSD svou vlastní kapsu/truhlu?

Jasné odpovědi, které by mohly zodpovědět všechny otázky najednou, můžeme již mediálně nalézti v internetovém odkazu ze dne 11. 12. 2018 (http://karlovarky.cz/karlovarskou-cssd-otrasa-vnitrostranicka-valka/). Ze shora uvedeného webu je zcela již patrné, že v karlovarské buňce ČSSD již delší dobu cca 11 let, se vyskytuje tzv. (závadová skupinka členů ČSSD) ve složení Adam Š., Antonín B., Zdeněk M., Marian O. a Richard U. Členové ČSSD, kteří si urputně hlídají v Karlových Varech svoje politické teritorium, se ale né všichni veřejně politicky angažují . Když se podíváme na nedávné kandidátní listiny do komunálu 2018, zjistíme konlrétní fakta. Na městských poutačích byly vystavené „busty členů ČSSD“ prvních pěti kandidátů za karlovarskou ČSSD. (Radomíra Poláčková, Martin Havel, Zdeněk Míkovec, Markéta Wernerová a Eva Křenková). Voliči některým už opakovaně vystavěli „pomníky-mohyly.“

  • Je to ještě vůbec možné?

Dalo by se předpokládat, že do organizace ČSSD v Karlových Varech, „udeří hrom“ v podobě kající se sebereflexe. A to v tom smyslu, že výše zmínění (ex) nominanti budou jednou provždy už vymazáni z kandidátních listin. Ale zpětná vazba ne jenomže se i tentokrát vůbec nekonala, ale neúspěšný lídr kandidátky Radomíra Poláčková „(REALISTIC – REALISTIC ARÉNA)“ má vstoupit do vrcholového okresního orgánu ČSSD v Karlových Varech, jakožto jeho předsedkyně.

  • Proč byl těsně před komunálními volbami pozměněn název KV Arény?
  • Má snad nějakou souvislost změna názvu arény s dosazením lídra kandidátky za ČSSD?

Všechny ukazatele směřují na již nedávno odtajněného „oranžového přítele“ Adama Š. a také podnikatele pana  M.Š., který asi bude mít tímto velký zájem v budoucnosti ovládat celou karlovarskou buňku v ČSSD.

Intenzivní zájem už více než 10.let směruje přítel Adam Š. na funkci předsedy volební volební komise. Tato funkce trvá pouze jen několik hodin, ale má luxusní možnost v zákulisí ovlivnit politiku za plentou na řadu měsíců, možná i let. V době sestavování kandidátky dokonce z této funkce mohou povstat noví zastupitelé s mandátem až na dobu čtyř let v obecních nebo krajských volbách. Pečlivě vybraní, následně musí sloužit svému stvořiteli. Nejlépe poslouchají ti, kteří musí plnit vůči svému „vladaři“  závazky.

Je zapotřebí, dle rozhodnutí obecních soudů vědět, ať už někdo „tajně tzv. zezadu“ v politické straně tahá za nitky, že je ve veřejném zájmu znát konkrétní protagonisty, aby voličův hlas mohl být do urny vhozen řádně o svobodné vůli a bez nátlaku.

autor : Zdeněk Vikor

 

„KDO DÁ VŠEM ULISCHNÝM CELNÍKŮM, ODLÉVANÝM BOHŮM A ŠLECHTICŮM PÁ-PÁ A ŠÁTEČEK?“

Ze zdroje blízkému ČSSD víme, že bývalý náměstek primátora Michal Riško, který rezignoval na pozici okresního předsedy ČSSD, následně ukončil i své členství. Chvíli před odchodem  jednoho z nejvýraznějších politiků ČSSD na Karlovarsku se opět slétli stejní lidé, o kterých se říká, že patří k vlivným eminencím v ČSSD. Všichni tzv. vlivní  ale nemají zájem o angažování se veřejně v politice ve prospěch občanů, ale naopak jejich snahou je svou identitu před veřejností pečlivě tajit.  V ČSSD pracují léta jako skrytí agenti, jejichž cíle ale nikdo nezná. Rozhodně ale nejsou politické a nemají s prací pro občany asi vůbec nic společného. Vlivní členové ČSSD dlouhodobě svými metodami, připomínají spíš více doby minulé, plné podrazů a „estébáckých“ praktik, které často destruují celou ČSSD a zmítají ji jednou kauzou za druhou.

Proč bývalý náměstek primátora Michal Riško odešel z ČSSD odpověděl velmi krátce.

,,Děkuji za otázku, odchod z ČSSD je mé osobní rozhodnutí, které jsem zvažoval více než rok, ale komentovat je dál už nechci,“ uvedl Michal Riško.

 

připravujeme : ,,Odhalení z podsvětí ČSSD“