Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2019

Karlovy Vary jsou z jedné poloviny lázněmi, z té druhé městem zaslíbeným filmu. Zároveň jsou také kulisou k jednomu z nejmalebnějších půlmaratonů na světě. 21 kilometrů a 97,5 metrů uběhne rychle jako voda a osvěží vašeho ducha. Přijeď do Karlových Varů a nenajdeš závod, ale poklad.

Závody

Běhání přináší každému jedinečnou možnost překonávat sám sebe. Připravit se, vytrvat a dokončit půlmaraton je jedinečný vzrušující zážitek, který musí každý zažít!

Dejte dohromady štafetu 4 lidí, přátel, kolegů z práce a zaregistrujte se na štafetový běh.

Závod s atraktivním prvkem štafetového závodu. Závodníci startují společně s běžci 1/2Maratonu. První úsek běží rovnou desítku, finišman to dotáhne na vzdálenost půlmaratonu.

Vezměte celou vaši rodinu, děti, babičky, dědečky i kočárky a přijďte se proběhnout nebo jen projít na nesoutěžní rodinný běh. Zvládne ho každý a navíc na vás čeká neopakovatelná atmosféra velkého mezinárodního závodu. Úžasný zážitek pro děti, zahřátí vašich svalů před závodem a pro všechny medaile v cíli, jako pro správné závodníky!

Každoročně rektoři vybraných vysokých škol vyhlašují pro všechny běžecké nadšence z řad studentů a učitelů své vysoké školy výzvu v podobě Rektorského běhu. Zapoj se i ty! Po závodě se bude vyhlašovat a oceňovat i v rámci této kategorie. Keňany nepředběhneš, ale své kolegy z VŠ bys mohl/a! Získej cenu i ty a vyfoť se na bedně.

MAPA ZÁVODU ZDE

Zdroj: www.runczech.com

redakce

Next Post

Co zbude občanům z nacpaného pytle politických slibů hnutí ANO

Út Kvě 14 , 2019
O možnosti zvýšit mezi Karlovými Vary a Ostrovem rychlost se mluví už téměř pět let. Sto desítky se ovšem motoristé jen tak nedočkají. Proč nebude líp, když politici slibovali, že bude…? Projekt, který na sklonku března roku 2015 předložil tehdejší ministr dopravy Dan Ťok se dnes ale jeví více jako další z mnoha marketingových tahů […]