Proč šel Babiš do politiky

Proč šel Babiš do politiky

Následujících videa, která byla novináři pořízena v časové ose jsou asi jasnou informací i pro všechny, kteří si stále myslí, že to co se denně píše v mediích, která jsou pod kuratelou jediné osoby je vše co by měli vědět.

Jedna náhoda za druhou z kterých až mrazí…

V Karlovarském kraji v poslední době náhle skončili dva šéfredaktoři hned dvou velkých tištěných medií.

To, že si miliardář koupil Media, aby vyhrál volby by se dalo volně přirovnat k závodu, kdy všichni jedou na kolech a jeden z nich je férově všechny předjede na silné motorce a ještě nadává, že mu nikdo nestačí.

Politická agitace nebo vychytralý marketing na podporu zboží

Takový přístup do medií se vstupem do politiky byl od počátku nevyrovnaný politický boj, který byl spíš dobře promyšleným podnikatelským záměrem už jen proto, že firmy premiéra Babiše v následujících létech znásobily po nástupu hnutí ANO do politiky své obraty, takže obchodní plán se splnil. V impériu svěřeneckých fondů, které jak známo stále zvětšuje svůj majetkový i finanční objem do astronomických částek se dnes nepřímo koncentruje obrovská politická moc. 

A protože je Andrej Babiš velmi dobrý organizátor a manažer, stačí jen několik let k tomu, aby v Čechách bylo všem tak líp, že si to ani ve snu nebudou schopní představit.    

Zajímavou reakci na otázku Václava Moravce podal bývalý Český premiér Miroslav Topolánek, který spojil ovlivňování politiků v nejvyšších patrech právě s podnikáním Andreje Babiše. Asi z mnoha důvodů potřeboval bývalý velkopodnikatel to, co  často jako politik , který do politiky nechtěl, dnes hlasitě kritizuje.

Tomu se říká převzít iniciativu, ODS naplnila média svými korupčními kauzami, ČSSD v bleděmodrém s klientelismem a neschopností jí vlastní.

“Stačilo občanům hodit jen lano a vzápětí velmi levně vyhrálo ANO, které stačí více to, že se v novinách o nich moc nepíše.”

Od té doby je u nás líp, ale nikdo neví komu bude líp jako prvnímu.

Klobouk dolu.Takto levně si koupit celou zem je skutečně trefa do černého.

zdroj:YouTube/CT24

 

Česko je pracovní kolonií Západu

Česko je pracovní kolonií Západu

Jsou Češi jen poslušní pacholci ve vlastní zemi, nebo nás zaprodali naši vlastní politici, kteří z nás postupně vytváří největší žebráky v EU? V letech...