Sladká vzpomínka na návštěvu prezidenta

Prezidenta Miloše Zemana v Karlovarském kraji chtějí úplně nejvíc ze všech Krajů

“I my se skláníme před dokonalou persifláží, kterou paní hejtmanka jako velká, leč bohužel nedoceněná umělkyně vnáší do veřejného prostoru. Chce to i kus odvahy, takto otevřeně zesměšňovat pochlebování a měšťáckost, navíc přímo tváří v tvář prezidentovi. To dokáže málokdo.”

zdroj: hlidacipes.org

komentář :

“V případě neodvratné hospodářské krize, která se dá do cca dvou let ve své periodě očekávat, mnoho konkrétních dopadů přímo na občany, buď z toho důvodu, že dojdou peníze nebo proto, že vypukne ekonomická krize. Pak budou za přispění médií jejich majitelů pomatení občané volit ještě hůř než doposud. Vše proto, aby se často chudí voliči  schovali pod křídla někoho, kdo jim nabídne to, že za ně něco opět vyřeší. Ale to je veliký omyl, dospělí a svéprávní lidé ví, že si musí vyřešit vše sami.

Pokrytečtí Češi se opět nejsou schopní vyrovnat se situací, stejně jako s obdobím polistopadové revoluce v roce 1989. Ani tenkrát se nevypořádali s jasně definovanými problémy. A dodnes, ani s komunistickým režimem, už tehdy plným prospěchářů a politických lumpů. Je třeba nových lidí, kteří myslí na budoucnost.

Mnoho bolševiků si jeden den lehlo večer do postele, aby se ráno probudili jako úspěšní podnikatelé a majitelé firem ve svobodné zemi a vzápětí se stali členy OF a novou elitou dalších demokratických stran. A co ti provaření. Zezadu po bolševicku ovládají dodnes politické figurky, které pro ně dělají tu rudou demokracii, plnou starých struktur s odérem minulosti.  Ve fabrikách se vyměnily často  jen rudé hvězdy, nejčastěji za modré ptáky a jelo se dál. Možná brzy i dalším ve stádečku vol**ů pomalu dochází, kde opět  jsme. Kde? Ano, přesně tam…

Už si neříkáme soudruhu, ale soudruzi si říkají pane.

Mnoho vzdělaných lidí zvažuje odchod nejen z Karlovarského kraje, ale i do míst, kde je skutečná svoboda a demokracie. Po několika příštích volbách bude nejspíš upevněn autoritářský způsob řízení této země, který pro budoucnost slušných lidí mnoho neudělal a nejspíš ani nic nového nepřinese.

I Karlovy Vary mají své staré prospěchářské komunisty a svazáky nebo jejich pohrobky, kteří se ještě naučili v politických školách to, co dodnes pořád aplikují se svými posluhovači na celou společnost.

Společnost je stále plná rudých křiváků a prospěchářů a bohužel má i své pokračovatele jedoucí ve stejném konceptu socialistického inženýrství v dresech jiných politických stran s tváří demokracie a svobody. Pod pokličkou se dresy nápadně červenají.

Kdo by nechtěl, aby bylo líp. Realita je bohužel zcela odlišná.

Demokracie a svoboda dnes opět vrávorá.”

Autor : Michal Riško