ANO má nejvíce médií a stěžuje si na média

V poslední době důvěra v premiéra Babiše klesá. Navázané kauzy na Babiše stále přibývají a roste i mimo povídek politiků nedůvěra občanů.

Paradoxně politici z hnutí ANO 2011, jejichž šéf má celou třetinu mediálního trhu si stěžují na to, že se zde vytváří další negativní mediální obraz o tom jak nemravně a nemorálně bohatne jejich šéf.

Místopředseda sněmovny Radek Vondráček (ANO) v otázkách Václava Moravce opakovaně plakal a stěžoval si na to jak se ovšem veřejně v mediích hovoří uprostřed mediálního lynče na šéfa firmy a premiéra Babiše.

Kde byli “poctiví politici z hnutí ANO,” když obří mediální skupina jejich šéfa brutálně špinila ostatní politické konkurenty a sypala občanům jednu zprávu za druhou o tom jak jsou všichni kromě politiků ANO zkorumpovaní.

Kde byli “poctiví politici z hnutí ANO,” když unikly rozhovory se zaprodanými novináři o tom , kdy a koho před volbami politicky znemožní.

“Mediální tlak je tak obrovský, že ovlivní veřejné mínění,” stěžoval si jeden z nejvyšších ústavních činitelů Vondráček, který se sněmovně zpíval a tančil na stole.

“Média z toho budou žít týdny, celé měsíce.” stěžoval si Andrej Babiš na půdě sněmovny.

Co je důležitější pro politiky z hnutí ANO.

Pravda z úst čestných lidí a poctivá politika pro lidi, nebo lži v novinách, které i jemu zajišťují popularitu, oslepují důvěřivé voliče a zamlžují zprávy, které se mu nelíbí.

Vondráček nebyl ani schopen vysvětlit otázku Michálka (Piráti) proč hnutí ANO chce bez výběrového řízení obsadit pozici ředitele Českých drah. Místo jasného vysvětlení politik z hnutí ANO začal hlasitě plakat na téma kádrování, kterým se snažil marně odvést pozornost od další nemravné kauzy, která vyrůstá v ČD.

Vondráčkova utajená pařba ve Sněmovně: Němcová chce jeho hlavu, Babiš aspoň omluvu YouTube play

zdroj:YouTube