Bazén v tichosti pronajmou a rozpůlí

Ministerstvo financí  ČR potvrdilo, že jedná se zájemcem o budoucím pronájmu nejdelšího bazénu v Karlovarském kraji, který je v majetku státu a je součástí hotelu Thermal. Podle dostupných informací by se měl bazén údajně dokonce rozdělit na dvě části.

Pokud by k tomu došlo, tak město Karlovy Vary bude o další významný architektonický prvek chudší. Připravovaná rekonstrukce je podle vnoučat architektky Machoninové nenávratnou likvidací padesátimetrového bazénu.

Slibů od politiků už občané města mají plný pytel, ale zatím vše směřuje více k nespokojenosti nejen odborné veřejnosti z řad architektů, ale především veřejnosti nejen z Karlových Varů. Mnoho turistů už v dobách hlubokého socialismu navštěvovalo Karlovy Vary právě k vůli bazénu s teplou vodou. Bazén z celoročním provozem ve své době byl unikátem nejen v ČR.

Sdílnost o transparentním nakládání ze státním majetkem všech občanů se podle některých zastupitelů města tají. Podle dostupných informací se údajně v současné době jedná za zavřenými dveřmi s potenciálním nájemcem areálu bazénu.  Oprava Thermalu se postupně připravuje už pátým rokem, kdy poprvé zazněly masivně medializované sliby o tom, jak bude líp. Kdo a za jakých podmínek získá celý rozsáhlý komplex budov okolo bazénu se zatím  oficiálně neví. Transparentní hnutí mlčí.

Co publikovala Babišova kavárna v roce 2016?

Příští rok po festivalu začneme rekonstruovat Thermal do kterého se zásadně neinvestovalo 40 let. Teď jsem ho poprvé viděl načančanej na festival, jinak ho znám v zuboženém stavu. Ale spoustu z vás zajímalo, co bude s bazénem, psali jste samé “Bazén, bazén, bazén”. No, to se budete muset podívat na novou Babišovu kavárnu 🤓 Speciál z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Video s podstatnou částí pořadu z dílny hnutí ANO zveřejňujeme po jeho stažení z vlastního zdroje, protože mnoho nesplněných slibů po té co splní svůj účel, občas potichu z veřejného prostoru úplně zmizí.

Publikováno 10. 7. 2016 ze zdroje https://www.anobudelip.cz/cs/videa/babisova-kavarna/

První kritiky podpořili mimo jiné karlovarští zastupitelé za pirátskou stranu. Přitom jsou to právě Piráti, kteří tvoří na kraji s hnutím ANO 2011 v koalici, kde poslouchají jako hodinky a není o nich ani vidu, ani slechu, ale na městě apelují na primátorku Andreu Pfeffer Ferkovou (ANO 2011) a vedení města, aby se pokusili zabránit nejhoršímu.

Piráti se chovají v Karlovarském kraji bohužel více jako pokrytci, nežli strana, která má jasný cíl a program, který střídají protichůdné názory, ale především více jen bazarové populistické výkřiky po slevě, než skutečná, poctivá politická práce , která by vedla k prospěchu občanů.

Nejvyšší kartu, která se ale může změnit i v černého Petra má opět hnutí ANO, které svou politikou uchvátilo moc jak ve vládě a Ministerstvu financí už druhé volební období, tak na kraji a nyní i ve městě Karlovy Vary.

Za osud Thermálu už bez kampaně a výmluv na vše možné je dnes přímo odpovědné jen hnutí ANO 2011 a jeho politika, kterou praktikuje už několik let.

Jaká bude vyplozena umělá  “KAMPAŃ,” když opět nejsou výsledky?

“Marketéři hnutí neomylných už nějakou novou písničku pro občany svým papouškům  připraví,”

NAPSALI JSME DŘÍVE

ZPRAVODAJSTVÍ

Ilustrační foto

V Karlových Varech má vyrůst největší aquapark v Evropě.

Jak jsme vás již před časem informovali, v Karlových Varech se chystá obří investice, která do…