Celý problém si vyrobila ČSSD, říká Babiš

Babiš: Už nejsem ochoten dál hrát s ČSSD divadlo, být za hlupáka a otloukánka

Premiér Andrej Babiš se ostře vyjádřil proti svému koaličnímu partnerovi. V rozhovoru pro sobotní Právo oznámil, že už nechce být otloukánkem ČSSD. Sociální demokraté z něj dle jeho slov dělají hlupáka. Babiš tak reaguje na kritiku, která je na jeho osobu vedena kvůli neschopnosti donutit prezidenta k výměně ministra kultury. Premiér však jako viníka krize vidí ČSSD.

„Víte, dlouho jsem se držel zpátky a hledal kompromis, ale moje trpělivost už došla. Takže vám něco řeknu. Už nejsem ochoten dál hrát s ČSSD divadlo, už nejsem ochoten ze sebe nechat dělat hlupáka a otloukánka a nejsem ochoten poslouchat ze všech stran, včetně od funkcionářů ČSSD, že jsem slabý premiér,“ uvedl Babiš pro deník Právo.

číst více ….

zdroj:echo24.cz


KOMENTÁŘ KARLOVARSKÉ LISTY

Po té co se ČSSD celospolečensky totálně znemožnila, dává Babiš po snaze vládu udržet ruce od obehraného HaMáčka pryč.  V konečném důsledku bude muset ČSSD úplně z kola ven, až teprve po té ze  stranických útrob v tichosti vylezou všechny “tasemnice přisáté hluboko ve vnitrostranických střevech,” která už řadu let v hluboké letargii špatně fungují, pod kuratelou nenasytných kmotrů a loutkářů.

Pak teprve nastane boj o to, kam se “tasemnice” přesunou, aby mohly pod vlajkami jiných lodí v podpalubí opět “hospodařit.”

MIRI