Den města poprvé mimo letní kino

Karlovy Vary – Poprvé se společně v letošním roce při konání Mezinárodního filmového festivalu představily společně Karlovarský kraj a město Karlovy Vary. Zatím bývalo zvykem, že obě instituce se představovaly na festivalu odděleně. Letošní akce dostala název „V rytmu filmového festivalu – den města a kraje.“ Letní kino zůstalo po osmi létech poprvé opuštěné.

Kdo by si myslel, že zde bude přichystána zábava pro děti a rodiče, tak by uhodl. Bylo toho ale mnohem víc…

Ale to co bylo přibaleno pro návštěvníky navíc a přitom se o tom vůbec nikde nemluvilo, tak trochu po Babišovsku? Aby posluchači neutekli?

ANO BYLI TO MÍSTNÍ POLITICI, KTEŘÍ NIKDY PŘED TÍM TAK MASIVNĚ DO SPOLEČENSKÝCH AKCÍ PŘI MEZINÁRODNÍM FILMOVÉM FESTIVALU AKTIVNĚ A PŘÍMO NEZASAHOVALI A  NEBRNKALI TAK NA STRUNU EMOCÍ OBČANŮM VOLIČŮM, JAK JSOU ZVYKLÍ PŘI VOLEBNÍ KAMPANI.

Celý den kraje a města lze vyhodnotit jako slušnou politickou kampaň místních politiků s mnoha diváky a to navíc s bonusem, protože vše bylo za peníze daňových poplatníků, které politici mazaně spojili z rozpočtu města a kraje.

Není to skvělé, když svým voličům politici za jejich peníze koupí tu zábavu, nebo by zde měli být spíš na práci?

Den byl rozdělen na dvě části. Odpolední byla věnována především rodinám s malými dětmi ve Dvořákových sadech, kde byly připraveny soutěže a vystoupení s místními politiky. Rozdávala se “zadarmo” prý opět i zmrzlina. Od 21 hodin proběhl společný koncert Miro Žbirky s Karlovarským symfonickým orchestrem na Mlýnské kolonádě opět s přivítáním místních politiků. Tentokrát se radostně připojil i Jiří Bartoška.


Takové zážitky s politiky v letním kině občanům dozajista chyběly, tak nyní už je konečně mají, aby bylo líp.

“TAK ZA ROK, ZMRZLINKA” ZASE ZADARMO A PROTOŽE BUDOU TY VOLBY, ŠÉF MOŽNÁ PŘIDÁ I KOBLIHY”

FESTIVAL S/Z POLITIKY ŽIJE

ZDROJ:FACEBOOK


REKLAMA

TOTO NENÍ ÚČELOVKA, ANI KAMPAŇ