Politik Václav Benedikt hnutí ANO

Ing. Václav Benedikt zastupitel města Karlovy Vary za hnutí ANO 2011

Karlovy Vary Nevary

Lidé odcházejí…lázně nejsou…živý kraj…historie mizí…nové nezapadá…

Všude, z jakékoli strany hledáte cokoli o Karlovarsku, všemu vládne odliv lidí, nízké platy, frustrace, stagnace a nové tvůrčí činy ve jménu čehokoli z magistrátu města. Pak hurá, že máme filmový festival, jehož renomé místním samosprávcům nedochází, tak v dovětku vždy slyšíte “co by ten Bartoška nechtěl…město nemůže…hurá s festivalem do celého kraje…peněz dáváme habaděj, coby nechtěli…pískové sochy vládnou umění…pryč s hovínky z parků…za nové silnice k slibným zítřkům…”. K tomu primátor s místodržícími šup sem s anketou nejožehavějších témat, co lidi ve městě trápí. Jakože, před volbami chce město vědět, co je špatně, na co prdí, aby zhodnotilo, že kdyby bývalo, tak by a že když současné vedení města zůstane na svých teplých židlích, v příštím volebním období se nad tím zamyslí. No minimálně ustanoví pracovní skupiny a ty vyplodí zprávy, že voda doopravdy nepoteče vzhůru, ale že při troše snahy by i mohla. Ale nejhorší jsou ty silnice. Ale na ty nemáme. A proč na ně nemáme? Protože, co jsme mohli, jsme prodali, penízky se rozkutáleli a ber kde ber. Jako když průmyslovému městu vezmete průmysl, tak když lázním vezmete lázně a zůstanou brouzdaliště v hotelech, lázeňství město neživí a cestovní ruch je v háji. A co je hlavním tématem pro lidi do primátorovo ankety? Nedostatek vyžití pro mládež, chátrající bazén u Thermalu….lázeňství a cestovní ruch jsou na chvostu. Proč? Mnozí vnímají důsledky tureckého hospodářství.

Pochopme příčinu. Pan primátor Kulhánek se domnívá, že veřejné lázeňské budovy ve městě se neuživí. Nejspíš je odborníkem. Protože koho by napadlo, že v lázních lázně nepřežijí. A tak srdce a mozek města necháváme churavé a divíme se, že zbytek těla odumírá. Jak byste poděkovali doktorovi, který by vám při nemoci srdce, mozku a jater předepsal pupeční pás, mastičku na vyrážku a čaj na vyprazdňování? A tak k tomu přistupuje současné vedení města. Hlavně, že jde život dál, a je co nabídnout k volbám. Protože z nicnedělání jsou problémy, které je možné slíbit k řešení. Neděláme, uděláme. Tak to ne. Občané města nejsou tupí. A články pana primátora? “Udělal jsem, nestihl jsem, udělám, dodělám. Nebylo, není, ale po volbách hned bude.” A co kdyby šli pánové a dámy ze současného vedení města předvádět hospodaření za své a již ne za veřejné? A co hmotná odpovědnost. Hned bych ji zavedl. To se to plánuje IDT k tržnici, opravy současné vřídelní kolonády na 15 let, byty do Císařských lázní, KV Aréna stokrát jinak, když to nejde z vlastní kapsy a odpovědnost veškerá žádná. Všechny jmenované akce bez pořízení KV Arény dohromady dělají dnes již cca 65 mil Kč s výhledem na dalších pár stovek milionů a to nebylo nic vytvořeno, obnoveno, či opraveno. Jen za vize, plány, studie, projekty. A to jde? Ale ale, to je mi pěkné. A co na to občan? Bohužel, média rozhodují, co si má občan myslet. A média servírují, co z toho, či onoho důvodu mají. Ale jak se v tom má občan vyznat a kde má hledat pravdu? Jděme cestou nejjednodušší. Prosperuje naše město? Vzkvétají jeho hodnoty? Je tu zpětná akce k lidem v podobě práce, prosperity a budoucnosti? Není? Pak současné vedení klame a dál náš mandát neobhájí. Pokud obhájí, sklízejme, co jsme si zaseli.

Autor: Ing. Václav Benedikt (nyní již zastupitel města Karlovy Vary za hnutí ANO 2011)

Nutno podotknout, že autor mnoho svých výroků a minulých politických pokusů důkladně promazává na svém FB účtu.

zdroj: varysobe.cz

Redakci se podařilo jeho autorský text zajistit v úplné podobě.

komentář : KVL (redakce)

Václav Benedikt, zastupitel města Karlovy Vary od roku 2018 za hnutí ANO 2011, před volbami doslova pohanil vše, na co si jen vzpomněl a nejspíš měl i v mnohém pravdu.

Ale po té co se stal zastupitelem města, jako by se po jeho srdce rvoucím pláči ve jménu”Bude líp,” země slehla. Ale je zde další boj, a to boj o městská korýtka, kde se nenápadný zastupitel blíží k osobním příjmům z veřejných peněz a chce více a více, ale má to háček.

O poctivé práci pro občany,”aby bylo líp,”pan zastupitel však vůbec nic nepíše…

připravujeme :

“Krizový manažer z hnutí ANO v osobním úpadku”