Opoziční rozkulhané moralizování

O menší poprask se při jednání zastupitelstva Karlovy Vary postaral klub hnutí Karlovarské občanské alternativy (KOA). Jsou to přitom ti stejní politici, kteří ve městě vládli posledních osm let a sami mají másla na hlavách více než dost.  Zhrzení politici svými  jízlivými otázkami na adresu nového vedení města nešetřili.

Ti co káží vodu a přitom pijí víno

Cílem útoku se stal připravovaný prodej pozemku na Nebozízku, který byl svárem dvou soukromých vlastníků řadu let. Hnutí KOA přitom podpořilo v nákupu pozemků jen jednoho. Nyní se dostal na řadu i druhý a demagogický vřískot se dostavil.

Asi nejaktivnějším moralistou byl starý známý politický dinosaurus, který  prošel už více stranami a v zastupitelstvu je více než dvacet let Vlastimil Lepík. Tento zastupitel často vykládá své osobní názory zakládájící se jen na smyšlenkách a poučuje všechny kolem sebe jako by mu majetek města patřil.

Kdo je moralista Vlastimil Lepík

Ten stejný  Lepík zastupitel, pro svou rodinu v minulosti v rozporu s rozhodnutím odborné komise, proti rozhodnutí rady města, na které se účelově často vymlouvá, před časem doslova protlačil na zastupitelstvu prodej chaty pro členy své rodiny v Březové uprostřed lesních pozemků, které tak významně znehodnotil.

Protřelý a arogantní zastupitel Lepík měří nejspíš dvojím metrem. Pokud se jedná o jeho soukromé zájmy, tak jde všechno i proti vůli orgánů města, které naprosto ignoroval a dnes se na jejich usnesení s oblibou pokrytecky odvolává.

Samozřejmostí je i soustavná pomlouvačná kampaň, která lidem okolo zákeřného exprimátora Kulhánka šla vždy na jedničku, přitom vláda pod vedením hnutí KOA po osmi letech předala město řádně rozkulhané a finančně destabilizované s řadou nesmyslných projektů bez koncepce.

ZNEUŽÍVÁNÍ KARLOVARSKÉHO SYMFONICKÉHO ORCHESTRU V POLITICKÉ KAMPANI

O nemravnostech a dojení rozpočtu města především ” služebních cestách k moři”  exprimátorem Kulhánkem by za osm let mohla být napsána celá kniha. Slova o morálce od členů prospěchářského hnutí KOA jsou výsměchem pro všechny slušné lidi.

Asi jedna z největších posledních lží je přímo na stránkách lokálního hnutí, kde se tvrdí, že KOA odešla údajně do opozice.

Přitom pravý opak je pravdou. S hnutím KOA už nikdo po osmi létech zmaru města nechce mít nic společného. To by bylo asi přiléhavější než čisté lži, kterými krmí svou “rozkulhanou propagandu plnou jedovatých polopravd.”

Za osm let nekoncepční politiky teoretiků a bohémů se skandály členů hnutí KOA, kdy byla upřednostňována demagogická a často osobní  linka před konstruktivním řešením si mnoho slušných a pracovitých občanů po vyobcování vypečeného Kulhánka a jeho poskoků do opozice určitě oddychla.

Bohužel je stále je mnoho občanů, kteří by nejraději Kulhánka viděli úplně mimo politiku už jen proto, že všechny své koaliční partnery soustavným mediálním lynčem úplně zlikvidoval.

Nemorální moralisté aneb hlásím střet zájmu  

Když zastupitelka Tůmová mluvila o morálce, asi už dozajista zapomněla na stovky tisíc z veřejných peněz občanů, které přihrávala svým rodinným příslušníkům za nemravné zakázky v projekci na Integrovaný dopravní terminál, který už dávno existuje, nebo bufet na koupališti Rolava, který měl být postaven za více něž sedm miliónů. A to obvykle bez výběrových řízení.

To je panečku vzor mravnosti

Z ostudy kabát má i zastupitel Kulhánek, který opakovaně zaujatě prosazoval pro své spolustraníky jejich osobní zájmy a to často samozřejmě opět netransparentně a bez výběrových řízení, po kterých dnes všichni z opozičních lavic soustavně volají.

Dnes vypečená partička bez špetky studu veřejně moralizuje a kádruje kde koho s arogancí jim vlastní.


Před volbami chtěli zadlužit město skoro půlmiliardouREKLAMA

BEZOBRATLÍ PROPSPĚCHÁŘI  MUSÍ PRYČ