Festival drahého marketingu a populismu bez koncepce, aneb bez cenzury o ANO s ODS v zádech

Do rubriky OBČAN nebo NÁZORY A KOMENTÁŘE mnoho lidí, nejspíš z obav o své soukromí moc často nenapíše, nebo se jedná o anonymní, či nepodložené zprávy. Ale to neplatí o jednom s dopisovatelů naší redakce, který nechce být jmenován a my jeho přání samozřejmě ctíme.

Autentické informace z facebooku, lze ověřit, a proto nabízíme opět další potvrzení toho, že Karlovarskému kraji vládnou členové ODS akorát s tím, že jsou převlečení  v různých kabátech a k vládnoucí koalici se hrdě hlásí také ti, co v ODS zůstali i přes svou krátkou, ale o to více temnou historii.

O tom, že existují lidé, kteří mají otevřené oči a nebojí se mocných a všehoschopných je následující text.  

“Poslední 2-3 měsíce, jsem měl hodně o čem přemýšlet, až jsem se před měsícem pevně rozhodl. Stejně tak, jsem dost dlouhou dobu, sbíral k tomuto prohlášení v tomto svém příspěvku odvahu a sílu. ☺️💪

Těšilo mne i bavilo, slýchat poslední dobou od spousty svých přátel a známých hlášky typu: “Super, už jsi zjistil jakej je to zloděj.” nebo “Jsem pyšná, že se ti v tý kebuli konečně rozsvítilo, každej dělá chyby.” nebo třeba od mamky a táty “Věděli jsme že nejsi hloupej, že ti to jednou dojde a přijdeš na to.” a mnoho dalších pochval, uznání, přání i legrácek. 🥰😄

Dnešním dnem, jsem totiž zcela a definitivně skončil s Babišovým ANO a podal i písemnou rezignaci na post, který mi od nich byl svěřen, a který jsem dodneška na magistrátě města celých 8 měsíců zastával. 😇

Mnohým z Vás, jsem toto své zásadní rozhodnutí srdnatě a zdlouhavě vysvětloval osobně. Mnozí z Vás, to zjistili a pochopili z toho, co všechno jsem sdílel a psal na svém Instagramu, který má ale oproti mému Facebooku jen necelý čtvrtinový dosah. 🤓

Přímo zdůvodnění Vám sem ale psát nebudu, a to rozhodně není proto, že bych ho sám nevěděl, ale proto, že zde je mnoho lidí, kteří by se mnou nesouhlasili, oponovali mi a útočili na mě. 🙄
Nebojím se jich, ale nemám věru čas ani chuť, se o pracovních prázdninách dohadovat o věcech a faktech, které jsou zřejmé, směrodatné a které už vím, protože co si budeme povídat, mnozí voliči a fandové ANOsekty agenta Bureše (schválně který koblížkožrout, mi začne tvrdit opak😉) jsou schopni Vám s vážnou tváří tvrdit pomalu cokoliv, jenom proto, aby mu jakože pomohli, a ono se stačí podívat, co tady Babiš a jeho ANO poslední 2 roky předvádí, a kdo by toho už neměl dost – to sem leckdy žasnul z debaty s nimi, že v “kampani” proti němu už stojí i Marťani…! 😳🤨😂🤣

Ale srandu až jindy. 🙂 Chtěl bych tímto také poděkovat paní primátorce Ferklové za šanci, kterou mi tehdy jako pouhému přiznivci a nečlenovi ANO dala, vážím si toho, bylo to fajn, měl jsem tam dobré spolupracovníky, kteří mi budou docela chybět, ale snad to pochopí. 😕

Zároveň mě také nyní dost mrzí a bolí to, že ty spousty různých lidí, kteří mi to leckdy říkali, jsem ignoroval a neposlouchal, teď už vím, že to mysleli dobře, a já jsem se s nimi leckdy i zbytečně rozhádal. 😔

Nehledejte v tom složitosti, je to prosté – lidské hodnoty, názory, postoje a cíle, se v průběhu života mění, kór v politice, a ještě u tak mladého člověka, jako jsem já. Vnímám toto celé, jako dobrou zkušenost a cennou lekci do života. 😊

Hodně z Vás se mě ptá, jestli se té politice budu chtít věnovat i nadále, po tomto pro mě osobně hodně téžkém zlomu, odpovídám upřímně, že pravděpodobně už asi ne, ale nevím, vážně zatím pořádně nevím… 🤔
Občas se mi lidé, resp., hlavně vrstevníci smáli a divili se, co na tom furt mám, a proč to dělám, proč se nevěnuji radši sportu, ženám, diskotékám a… no prostě zábavnějším a hezčím věcem než politika – nó, měl jsem to jako svůj dětský sen, a svůj starý koníček, do kterého jsem dával vše, pro který jsem snad i žil, a teď, odcházím akorát zklamaný a smutný z toho všeho… 💔
Když mi přímo k této otázce do komentu napíšete Váš názor, zda ano či ne, nebo si o tom myslíte, budu fakt rád. 😌

No… 😱
To sem se zas rozepsal, ty kráso… 🤭

Každopádně, jestli jste to dočetli až sem, vřele Vám všem děkuju, a přeji krásný večer, a úspěšné zítřky! 💕


“Myslím, že nikomu své důvody sdělovat nemusíte. Je to přeci věcí každého z nás, zda je v nějaké straně, nebo není. Ja jsem v ODS už hodně dlouho a přátelům jsem nikdy nemusel vysvětlovat proč v ní jsem. Přátelé prostě člověka berou takového, jaký je. Anázor ostatních vám mohou být ukradené. Pokud se budete věnovat i nadále politice, tak se budu těšit na to, že se jednou setkáme, protože mladých lidí je v ní krutě málo (a je to škoda). A přeji vám hezké prázdniny a hodně úspěchů ve škole!, ” napsal současný radní kraje pro zdravotnictví a neuvolněný starosta Ostrova Jan Bureš (ODS).

KOMENTÁŘ REDAKCE:

Za radního Bureše došla karlovarská krajská nemocnice z původních několika desítek miliónů k astronomickým dluhům v řádech stovek miliónů ( o dluzích způsobených za pouhé  dva roky a přátelích  budeme informovat). 


“Omlouvám se Vám, že odpovídám až teď, měl jsem toho hodně. =)
Pane starosto, děkuji Vám za pochopení a podporu, máte úplnou pravdu, naprostý souhlas, jde vidět, že už máte něco za sebou, a víte jak to v týhle branži je…! (y)
A konec konců, já jsem to schválně napsal takhle řekněme… tajemně, povrchně a nekonkrétně, protože oba víme, že každému, kdo má IQ aspoň 90, musí dojít jak jsem to myslel – že už mám fakt pokrk toho, co tu pan Babiš se svým ANO 2 roky předvádí, že to je katastrofa, zvlášť když si to vezmu postupně od začátku až po to, co je dnes, ostuda až na Mars, a dneska mě fakt se*e že jsem to neviděl dříve, než jsem tomu ještě slepě pomáhal…! ,” odpověděl Karel Skoták.

“Vážení čtenáři, můj důvod pro rezignaci a ztrátu podpory ANA je jak říká pan Skála ve svém komentu na PL – “mezi řádky”, a bylo to tak napsáno úmyslně, a každý kdo mě zná osobně, zná ANO zevnitř a nebo aspoň vidí dění kolem sebe, tak dobře ví, jak se věci mají.

Ve zkratce – toto mé rozhodnutí bylo hodně dlouhodobé, nebylo ze dne na den, a trvalo 2-3 měsíce, pač už dlouhou dobu mi vadí kauzy a průsery Andreje Babiše, které jsou čím dál tím jasnější, a kvůli kterým jsem byl v červnu i na Letné.
No uznejte, mám já na svůj ksicht dál podporovat trestně stíhaného a soudně uznaného StBáka, dotačního zloděje a daňového podvodníka který lže jak když tiskne, a každý už to musí dnes vidět??

Další důvod byla špatná politika ANO jako celku, zvyšování státního deficitu, zvyšování daní, byrokratická zátěž – i když agent Bureš sliboval, jak to nikdy neudělá. Pak taky absence jakéhokoliv programu, protože festival drahého marketingu a populismu bez koncepce, není program.

Když mi pak ve finále došlo, co jsou tzv. “aňáci” vůbec zač, že to je soubor sektářů, bez politického ukotvení, přesvědčení nebo názoru, kteří tam nalezli z různých stran, a kterým jde jen o moc a prachy, pro které udělají lecjakou prasárnu, tak to byla poslední kapka, a začal jsem veřejně i na na svém Instagramu říkat, co si doopravdy myslím.
V té době, už začali jistí lidé naznačovat a vyhrožovat že mě odtamtud z magistrátu nechají odvolat. Já chvíli přemýšlel, co budu dělat, a vyšlo mi, že hlasitě rezignovat a odejít, bude to nejlepší co můžu udělat, a taky jsem tak učinil, chtěl jsem ale být slušný, neosobní a neútočný, ale oni (sektáři) mě za tento krok začali zákeřně pomlouvat a špinit a hrubě urážet, a dokonce jim není trošku hnusné, se otírat i o mé rodiče, musím se tedy bránit, byť jsem myslel, že už to bude v klidu.

Hana Žáková předsedkyně ANO v KV z Nejdku, nyní jíž z KV (zastupitelka KV – ANOpaní)

Jejich přijímací procesy o členství jsou velicé dlouhé, jim trvá přijmout člena klidně i rok, když se podaří. 😀 Resp. oni nepřijímají nikoho, nechtějí se s nikým dělit o koryta a o ta svá se bojí, a těch lidí jsem viděl mnoho, co jsou mnohem starší a vzdělanější než já, ale nebyli přijati, bezdůvodně, znám jejich příběhy.
Je pravda, že v roce 2017, jsem si o členství tehdy žádal, chyba bylo, že jsem si nezjistil kdo všechno tam je a co Ti dotyční mají za sebou. Tehdy mě odmítli s tím, že prý mě neznají, a mám jít do zájmového spolku zvaného “Mladé ANO”, což jsem sice chápal, ale nechtěl a ani to nešlo, protože v našem kraji nepůsobí, bylo třeba ho založit, a na to jsem si netroufal.
Tak jsem ANO dál pomáhal, třeba při kontaktních kampaních, a rok počkal (podle stanov, které sami porušují) a zkusil to v březnu tohoto roku znovu, podal jsem si v březnu přihlášku, s tím, že to třeba všechno nebude tak hrozné.
Bylo to ještě horší než jsem čekal. Pamatujete, jak v dubnu ze dne na den Bureš odvolal ministra spravedlnosti protože ho policie navrhla obžalovat za jasný podvod zvaný Čapí hnízdo, a spustili se masivní demonstrace, a mnohé další věci??
Vzhledem k tomu, že mi ještě ani vyjádření a rozhodnutí nedali, tak jsem po zralé úvaze koncem června napsal dopis (který stále mám k nahlédnutí) zdejší oblastní předsedkyni, že už o žádné členství nestojím, že přihlášku stahuji, a že na ně slušně řečeno peču, a ani mi neodpověděla, ta dobrá ANOpaní.


Takže toto je můj příběh nějak stručně, aby jste všichni věděli, jak to bylo. A jen prosím, aby jste se příště, než půjdete k volbám, stejně jako já zamysleli, jestli nám opravdu povládne tohle politické dno, vedené vůbec tím největším gaunerem, co klidně křivě přísahá na zdraví svých dětí, a nebo konečně někdo jiný, výběr určitě je, už včera bylo pozdě.

Dneska je mi to všechno velice líto, těžko to nesu, ale zpátky už to nevezmu, asi jsem tuhle lekci od života potřeboval, a já to celé vnímám jako cennou zkušenost.
Když mi namítnete, že jsem byl osmnáctiletý naivka a slepý hlupák, asi těžko budu moci něco namítat, protože to byla pravda, jak dnes po 2 letech uznávám.
Já se zde již více vyjadřovat nebudu, každý ať si udělá obrázek sám, kdybyste měli někdo dotazy, prosím pište do mého soukromého chatu, a rád Vám odpovím, jako jsem odpovídal všem dotyčným doteď.

Děkuju ze srdce všem za přečtení i za pochopení, a mějte se fajn!”
napsal Karel Skoták.

Celý text z facebooku je zde …

zdroj:facebook.com


DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ NAŠICH ČTENÁŘŮ, KTERÝCH KAŽDÝM DNEM PŘIBÝVÁ

 


Festival drahého marketingu a populismu bez koncepce

Jak to chodí v hnutí ANO s poctivými a pracovitými lidmi

Staré struktury ovládají naši zemi


 

One thought on “Festival drahého marketingu a populismu bez koncepce, aneb bez cenzury o ANO s ODS v zádech

  1. No jasně, učitelka Žáková ho odpálila, hlavně že je všude nalezlá včetně svých rodinných příslušníků. Žák a Žákova, Mráček Mráčková a další… Jsou to vši původem z ODS a je to rodinný podnik bývalých ODSáků, kteří si zprivatizovali Karlovarský kraj a tady dělaj mega dluhy, ve jménu – po nás potopa.
    MÁLO JIM NESTAČÍ. RABUJÍ TADY O STO ŠEST…

Comments are closed.