Rocknet na průtahu omezí provoz

Karlovy Vary – Od pondělí 19. srpna budou zahájeny sanační práce skalního masivu nad karlovarským průtahem. Ve směru od Ostrova na Sokolov bude uzavřen pravý jízdní pruh, přiléhající k masivu. Doprava bude svedena do jednoho jízdního pruhu.

Omezení provozu, pokud půjde vše podle plánu bude trvat do 10. 11. 2019. Sanaci provádí pro zadavatele Ředitelství silnic a dálnic ČR zhotovitel Rocknet s.r.o. za cenu 8,3 mil. Kč bez DPH, který na Karlovarsku již v minulosti několik sanací dělal.

Pro firmu Rocknet  s.r.o. z Jirkova, která získala v Karlových Varech mnoho stavebních zakázek do nedávna pracoval současný náměstek primátorky pro investice Petr Bursík (ODS).

První veřejný podnět dává do souvislosti působení Bursíka ve funkci náměstka primátora v období 03/2012 – 10/2014 a zakázky, které za období 2010 -2018 získala společnost ROCKNET (období vládnutí exprimátora Petra Kulhánka na karlovarské radnici) . Podle informací, které byly oficiálně získány z magistrátu se jedná o objem 36 mil. Kč. Společnost  Rocknet je zmíněna v souvislosti s tím, že pro ni od roku 2015 začal oficiálně pracovat současný náměstek primátorky.

Bursík veřejně prohlásil, že firma se ucházela o zakázky ještě dříve, než zastával jakoukoliv funkci a samozřejmě v tom pokračovala i v době, kdy se stal v roce 2014 opozičním zastupitelem a osobně se domnívá, že v určité fázi naopak jeho role opozičního zastupitele firmě škodila.

Nyní už politik Bursík opozičním zastupitelem není. Snad jako náměstek pro investice a bývalý zaměstnanec nebude firmě Rocknet škodit, ale naopak se vše k dobrému obrátí a transparentní výběrová řízení na Karlovarském magistrátu budou přínosem pro všechny občany města, kteří na vlastní kapse okusí, že i za málo peněz bude pod Bursíkem hodně muziky.

O poctivosti politiků z ODS a svědomité práci pro občany už snad  řadu let nikdo nepochybuje.


ZPRÁVY – ODS – politik Petr Bursík

Rozhovor s Ing. Petrem Bursíkem na téma: Střet zájmu nebo účelová kampaň?

Co se Vám podařilo prosadit v rámci programových priorit budoucí koalice? R: V pondělí 15.10.2018 byla uzavřena koaliční…


PŘIPRAVUJEME :

  • KRYJÍ POLITICI ASTRONOMICKÝ PROPAD V HOSPODAŘENÍ KRAJSKÉ NEMOCNICE
  • KRAJSKÉ LETIŠTĚ SE OPĚT ŘÍTÍ DO DALŠÍ FINANČNÍ ZTRÁTY
  • NEJVĚTŠÍ SBĚRATELKA POLITICKÝCH FUNKCÍ
  • CO CHYSTAJÍ KARLOVARŠTÍ POLITICI PRO OBČANY
  • ALŽBĚTINY LÁZNĚ JSOU JEN PRÁZDNÁ SKOŘÁPKA