Nechutné špičkování politiků v Ostrově

2

Ve městě Ostrov je známé to, že v posledních letech se o křeslo starosty střídají dva politici.

Prvním je současný a předminulý starosta Jan Bureš (ODS) a druhým je ex starosta Pavel Čekan (dříve ČSSD / dnes v krajském klubu HNHRM)

Politik Bureš je zastupitel kraje a  města Ostrov stejně jako Čekan, ale podstatný rozdíl je v tom,  za koho a jak mandáty politici získali.

U starosty Ostrova a radního Karlovarského kraje Bureše je vše celkem jednoduché. Jeho stranická příslušnost byla a  je doposud ODS.

U krajského a městského zastupitele Čekana je to ale mnohem složitější.

Mandát krajského zastupitele získal Čekan za ČSSD jejíž byl dlouholetým členem, ale hned po volbách ČSSD hodil přes palubu a s oranžovým mandátem přeběhl do jiného politického Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst (HNHRM) a dodnes sedí v krajském zastupitelstvu Karlovarského kraje.

Čekan byl dubnu 2017  z  pozice starosty  Ostrova odvolán, a to kvůli kauze podezřelého nákupu hotelu Myslivna.

Poslední drobná roztržka na zastupitelstvu ukazuje v přímém přenosu arogantní chování bývalého ex starosty Ostrova, který pro urážky nejde nikdy daleko…

Možná i proto Čekan jako vítěz voleb v Ostrově nenašel většinu na to, aby nemusel celé volební období jen okopávat Burešovi kotníky, který dělá v Ostrově reálnou politiku  a nevylívá si své emoce notoricky na sociálních sítích s napoleonským syndromem a typickými  urážkami, které už jen dokreslují celou Čekanovu osobnost.

Další cestovatelkou, která prakticky během několika týdnů přeběhla na jinou politickou kandidátku je Pavlína Lišková (původně také z Ostrovské ČSSD). Ta je mimochodem napojena i na další politické subjekty v Ostrově.

redakce

2 thoughts on “Nechutné špičkování politiků v Ostrově

 1. Diskuse na facebooku Karlovarské listy

  Pája Lišková
  Pája Lišková Mišáku, s Pavlem Čekanem jsme NEZÁVISLÍ komunální politici, bez politické příslušnosti. Když už píšeš, informuj, prosím správně. A teď mě zajímá NA KOHO JSEM NAPOJENA z ostatních politických subjektů? Myslíš Trikolóru, kde se mimochodem dost intenzivně, Ty, bývalý politik za ČSSD, angažuješ ? Zameť si nejdříve před svým vlastním prahem
  Delete, hide or report this
  To se mi líbí
  ·
  Odpovědět · Zpráva
  Karlovarské listy
  Karlovarské listy Pájo, Michal není členem Trikolory, nedělá aktivně politiku a nepřeskakuje ze strany do strany. Ty i Pavel jste bývalí členové ČSSD. Proč na členství v ČSSD ve svých komentářích zapomínáš? Mimochodem, ten kdo odešel z ODS do Trikolóry je tvůj manžel, takže u vás doma to skutečně hraje všemi barvami v pozadí s Pavlem, který nenávidí všechny, kteří mají jiný názor než on. Tak možná s tím zametáním by si mohla konečně začít u sebe a ne jen bezduše trolit… Aneb potrefená husa.?

 2. Vykutálený chlapec Čekan k 30. září 2017 ukončil členství v ČSSD po té, co se mu nepodařilo vyloučit z ČSSD tři zastupitelé, kteří zveli ruku na jeho odvolání z funkce starosty a pomstít se za to, že ho odvolali kvůli kauze podezřelého nákupu hotelu Myslivna. Tak to bylo, proto Čekan kolem sebe pořád kope na každého hází hned špínu.

Comments are closed.

Next Post

Pojďte diskutovat s politiky, aby bylo líp

So Říj 26 , 2019
Začíná podzimní část diskusních fór v preferované obchodně správní části Karlových Varů. Debata s politickým vedením města a magistrátu je určena zejména obyvatelům Tuhnic a centra města včetně lázeňské části. Přijďte diskutovat o svých představách rozvoje čtvrtí a o problémech, které v okolí svého bydliště registrujete. Na občanské podněty  čekají politici ve středu 30. října […]