Na Václavském náměstí se protestovalo proti Andreji Babišovi

Do Prahy na Václavské náměstí dorazily stovky lidí už půlhodinu před plánovaným začátkem demonstrace proti premiérovi Babišovi. Přinesli si transparenty s nápisy jako „Všetci kradnú, iba já čerpám” či „Na vši patří petrolka, na Babiše kriminál”.

Další demonstrace proti Andreji Babišovi (ANO) svolal spolek Milion chvilek pro demokracii. Spolek v souvislosti s auditem o Babišově střetu zájmů a obnovením premiérova trestního stíhání avizoval sérii demonstrací, ty mají trvat až do 19. prosince.

Organizátoři očekávali účast několika desítek tisíc lidí, přichystali na Václavské náměstí půlhodinový program. Vystoupil šéf spolku Milion chvilek Mikuláš Minář či ředitel Transparency International David Ondráčka. Podle informací organizátorů přišlo okolo osmdesáti tisíc lidí.

Vzhledem k tragédii ve Fakultní nemocnici Ostrava organizátoři odvolali bubeníky a uctili oběti střelby minutou ticha.

Co napsal v neděli premiér občanům ve svém nedělním hlášení…

„Normální člověk by už asi odešel, ale já, jak je obecně známo, jsem urputné hovado. Ta štvanice trvá už čtyři roky, a když moji soupeři nejsou schopní mě porazit ve svobodných, demokratických volbách, tak doufají, že to za ně vybojuje Brusel. To, jak se na mě snaží něco vyškrábnout, je zoufalé,” uvedl premiér na svém Facebooku.


A co na to prezident…

zdroj:YouTube

 

redakce

Next Post

Krajští politici budou brzy skládat účty

St Pro 11 , 2019
V příštím roce čeká krajské politiky skládání účtů. Už dnes je jasné, že hlavní politický účet ponese za političku Mračkovou Vildumetzovou její stranický kolega Petr Kubis (aktuálně oba hnutí ANO). Ten poslední volební rok usedne do “horkého křesla” hejtmana, protože Mračková Vildumetzová čeká přírůstek do rodiny, jak sama veřejně prezentovala na zastupitelstvu kraje.  zdroj:kr-karlovarsky.cz Politici […]