Karlovarští politici si dali další vlastní gól.

Karlovarští politici si dali další vlastní gól.

Od desíti k pěti, periodikum v únoru zkrátka nevyjde.

Aparát redaktorů, tiskových mluvčí a externích dodavatelů stojí za periodickým tiskem “Karlovarské radniční listy,” které si občané města platí ze svých daní a očekávají výtisk každý měsíc ve svých poštovních schránkách.

O tom, že bude líp už dnes nejspíš nikdo nepochybuje, protože současná koalice pod vedením hnutí ANO nebyla schopná udělat včas ani triviální výběrové řízení na dodavatele a zpracovatele městského periodika.

To, že jedna ostuda střídá další  si mnozí už nejspíš zvykli. Zatím se takový kousek nikomu nepovedl, takže každý další už horší v periodické informovanosti  občanů být nemůže. Ještě, že mají šéfa, který má vlastní noviny a všechno pěkně vyžehlí.

Jedni se smějí, jiní sprostě nadávají, nebo jsou i tací, kterým je to všechno jedno.

To, co politici  za peníze daňových poplatníků v Karlových Varech dělají nebo nedělají je nejen vizitkou jejich, ale také těch, kteří je po reklamní kampani na levný chleba volili. To, že to nejlevnější nemusí být bez plísně a hniloby se v reklamní šou už nikdo nedozví.

A jak se politici se svou další “drobnou chybičkou” z týmu “BUDE LÍP ” vypořádali?  

“Vážení čtenáři Karlovarských radničních listů, únorové vydání městského periodika ve svých schránkách nenajdete, protože nevyjde. Výpadek je způsoben tím, že městu skončila smlouva s výrobcem KRL° (společností Media a.s.) a výběrové řízení na zhotovitele periodika pro nadcházející období, které bylo zahájeno v polovině listopadu loňského roku, ještě nebylo uzavřeno. Za tento výpadek se omlouváme.

Zprávy z magistrátu můžete sledovat na našem webu a facebookovém profilu. Jako alternativu k vyhledávanému kulturnímu servisu doporučujeme web Infocentra města Karlovy Vary www.karlovyvary.cz, kde najdete přehledný a pestrý kalendář aktivit v našem městě a okolí.

Děkujeme za pochopení.

zdroj: mmkv.cz


A ti co nemají internet, čekají na své noviny “zadarmo” dodnes.

Poděkování za skvělou práci zasíláme  koaličním politikům z redakční rady : Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA, (ANO)  JUDr. Hana Zemanová (KVC ), Mgr. Tomáš Trtek (ANO), Ing. Petr Bursík (ODS) a celému početnému týmu profesionálů, kteří pracují pro občany z veřejných peněz.


zdroj:YouTube

 

Nevedli jsme agresivní nenávistnou kampaň

Nevedli jsme agresivní nenávistnou kampaň

To se jen tak nikde nedočtete. Celé čtyři roky jsme se chovali slušně, není za námi žádný skandál, žádný kostlivec, nebyl žádný koaliční problém, vypisuje...