Hašek bude dělat Hamáčkovi náměstka

REKLAMA

Náměstkem na ministerstvu vnitra je po uvolněném místu Jakuba Kulhánka (ČSSD) nainstalován bývalý šéf Asociace krajů Michal Hašek. Jan Hamáček to potvrdil v úterý s tím, že Hašek nebude kandidovat ale do voleb do Sněmovny.

Po volbách do Sněmovny v říjnu 2013 byl Hašek jedním z aktérů lánského puče části vedení ČSSD, které se setkalo za zády ostatních s prezidentem Milošem Zemanem. Poté se předsednictvo strany pokusilo neúspěšně odstavit tehdejšího předsedu ČSSD Bohuslava Sobotku od vyjednávání o vládě.
Hašek si tehdy proti sobě postavil veřejnost tím, že v přímém přenosu opakovaně lhal, kdy tvrdil, že se žádná schůzka nekonala. Tyto chyby považuje Hamáček po sjezdu ČSSD za uzavřenou věc. Veřejné lhaní dnes Hamáček bagatelizuje jako zakopnutí, které se může stát každému.


Pokud členové ČSSD neví proč jejich voliči ubývají, tak jeto možná proto, že lži v přímém přenosu jsou možná tím, co mnoho občanů už nehodlá dál tolerovat. 


Karlovarská ČSSD má také své “talenty”, mnozí jsou vyšetřováni a obžalováni.  Ti, kteří nemohli sledovat lži a další kauzy všehoschopných kmotrů, tak ČSSD nadobro opustili.

Za Haškovo aktivního  působení  se objevuje na Karlovarsku také politik, který se podepsal pod masivním a kontraverzním rozprodáváním městského majetku. Často za nízké ceny pro záhadné podnikatele. Tomáš Hybner, který působil na karlovarské radnici v období karlovarské losovačky a dalších kauzách, jako byly prodeje domu na ulici Lázeňská 1 a 3 a mnoha dalších prodejích včetně proslulých Lázní III., je mimo jiné také jedním z aktérů kauzy ROP Severozápad , která otřásla celou karlovarskou politikou a dodnes se táhne za ČSSD a ODS jako černá kaňka.

Toto dokázal naslibovat, dnes již bývalý člen ČSSD, trestné stíhaný v kauze ROP Severozápad, kterého můžete potkat na karlovarském Magistrátu ve společnosti členů hnutí Karlovaráci.


ČSSD v Karlovarském kraji se aktuálně téměř rozpadla, ani v jednom ze tří okresních měst nemá buď jediného zastupitele stejně jako na Karlovarském kraji, nebo se nepodílí na koaliční spolupráci. Mnoho členů již ČSSD už nevěří, stav členské základny stále strmě klesá.

One thought on “Hašek bude dělat Hamáčkovi náměstka

Comments are closed.