13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Lidi musí vědět, že jim říkáte pravdu

KVListy

REKLAMA

Není pravda, že by naši zdravotníci neměli zdravotnické potřeby, tak mi řekněte kde nemají a já jim je dovezu, uvedl Andrej Babiš.

Místo informací z ústředního krizového štábu slyší lidé z médií ale politiky, kteří předvádí svou nepostradatelnost. Přitom kvalifikace profesionálního politika nikomu nedává automaticky odbornost, pokud není sám odborníkem.


„Lidi musí vědět, že jim říkáte pravdu,“ uvedl v Otázkách Václava Moravce předseda Senátu  PČR Miloš Vystrčil.

Univerzální ministr Babišovo vlády Brabec se snažil vysvětlit nevysvětlitelné, proč premiér Babiš mediálně tvrdí, že je ochranných pomůcek dost a  odborníci přitom tvrdí, že jich je málo.

Česká vláda zvažuje, že nařídí karanténu. Výstup z nedělního jednání  vlády by mohl naznačit další postup.

Lidé se nemohou dovolat na Hygienické stanice, zaznělo v Otázkách. Testovací kity okolo sto tisíc kusů jsou prý na cestě, uvedl superministr Brabec.

Co má premiér za lubem ? Proč ministr zdravotnictví (Ken) nebo ministr Vnitra, kteří mají v kompetenci řešení takových situací  nepřišli do Otázek Václava Moravce odpovídat?

CO BY NEMĚLO ZAPAPNOUT

Brabcovi připadá naprosto nepodstatné při řešení koronaviru doplněk zákona, který dává výjimku o skutečných vlastnících svěřeneckých fondů, ale přesto se má narychlo přidat na jednání. Doplněk k projednání, který by umožňoval neuvádět skutečné vlastníky svěřeneckých fondů už Andrej Babiš podepsal.

MUDr.Roman Šmucler uvedl, že ne všechny kraje vydaly pro stomatologické pohotovosti respirátory a že postrádají odpovědi od odpovědných státních institucí, které nekomunikují. Nepůsobte na lidi v panice, uvedl mimo jiné prezident České stomatologické komory Roman Šmucler.

ze zdroje: ČT


Lhaní zejména u politiků v České republice může být legrační, ale ve chvíli, kdy je ohroženo zdraví mnoha obyvatel, by bylo lepší všem říkat pravdu. 


KDO NEMÁ ROUŠKU NEBO RESPIRÁTOR, MŮŽE POUŽÍT PROVIZORNÍ „KENŮV“ LETÁČEK

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.