Lidi musí vědět, že jim říkáte pravdu

REKLAMA

Není pravda, že by naši zdravotníci neměli zdravotnické potřeby, tak mi řekněte kde nemají a já jim je dovezu, uvedl Andrej Babiš.

Místo informací z ústředního krizového štábu slyší lidé z médií ale politiky, kteří předvádí svou nepostradatelnost. Přitom kvalifikace profesionálního politika nikomu nedává automaticky odbornost, pokud není sám odborníkem.


“Lidi musí vědět, že jim říkáte pravdu,” uvedl v Otázkách Václava Moravce předseda Senátu  PČR Miloš Vystrčil.

Univerzální ministr Babišovo vlády Brabec se snažil vysvětlit nevysvětlitelné, proč premiér Babiš mediálně tvrdí, že je ochranných pomůcek dost a  odborníci přitom tvrdí, že jich je málo.

Česká vláda zvažuje, že nařídí karanténu. Výstup z nedělního jednání  vlády by mohl naznačit další postup.

Lidé se nemohou dovolat na Hygienické stanice, zaznělo v Otázkách. Testovací kity okolo sto tisíc kusů jsou prý na cestě, uvedl superministr Brabec.

Co má premiér za lubem ? Proč ministr zdravotnictví (Ken) nebo ministr Vnitra, kteří mají v kompetenci řešení takových situací  nepřišli do Otázek Václava Moravce odpovídat?

CO BY NEMĚLO ZAPAPNOUT

Brabcovi připadá naprosto nepodstatné při řešení koronaviru doplněk zákona, který dává výjimku o skutečných vlastnících svěřeneckých fondů, ale přesto se má narychlo přidat na jednání. Doplněk k projednání, který by umožňoval neuvádět skutečné vlastníky svěřeneckých fondů už Andrej Babiš podepsal.

MUDr.Roman Šmucler uvedl, že ne všechny kraje vydaly pro stomatologické pohotovosti respirátory a že postrádají odpovědi od odpovědných státních institucí, které nekomunikují. Nepůsobte na lidi v panice, uvedl mimo jiné prezident České stomatologické komory Roman Šmucler.

ze zdroje: ČT


Lhaní zejména u politiků v České republice může být legrační, ale ve chvíli, kdy je ohroženo zdraví mnoha obyvatel, by bylo lepší všem říkat pravdu. 


KDO NEMÁ ROUŠKU NEBO RESPIRÁTOR, MŮŽE POUŽÍT PROVIZORNÍ “KENŮV” LETÁČEK