13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Ropná story na TGM v Karlových Varech

REKLAMA

Aktuálně_ireportér KVL 10:40

Olejová skvrna se táhne od národního domu po pěší zóně až k hlavní poště.

Soukromé služby za všechny peníze. Asi něco podobného každý už viděl, však dobrá reklama pro lázeňské město, které má ambici získat zpět Čechy do turistické části města to věru není.

V době moderních technologií viníka jistě záznam z kamer odhalí, ale po strážcích zákona se v danou chvíli slehla zem, takže dílo dokonáno jest. A když se viník neodhalí, tak se město prohne. Vyčištění oleje není zrovna nejlevnější.

Karlovy Vary nemají ani své vlastní úklidové služby, vše si politici objednávají od soukromníků za stále se zvyšující ceny. V Sokolově a Chebu si město odjakživa uklízí svými organizacemi, které si nemohou vynachválit. Tam politiky nenapadlo zlikvidovat si vlastní komunální služby jako specialisty v Karlových Varech.

Podle posledních informací dokonce levněji, ale hlavně si na kvalitu dohlíží vlastní lidé, kteří nemají v popisu práce jen si dobře vydělat.


mmkv.cz

2.9.2019 

Město hledá firmu, která se v nadcházejících pěti letech bude starat o zimní i letní údržbu. V předešlém pětiletém období to měla na starosti společnost AVE, která za to vyinkasovala od města 175 milionů korun.

Jak informoval náměstek primátorky Petr Bursík (ODS), Karlovy Vary na tuto zakázku vyhlásily výběrové řízení. „Přihlásily se dvě firmy. Jedna nabídla 294 milionů, druhá 267 milionů. Vyhrála ta druhá, společnost AVE,“ upřesnil náměstek.

zdroj:Deník

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.