20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Bylo líp, když zde ANO nebylo?

KVListy

REKLAMA

„Jsme na hraně smysluplnosti státu.“ Varování, které přichází v době, kdy vláda nemá u lidí dostatek důvěry, že zvládne koronavirovou krizi. Jak se projevuje frustrace?, uvádí v autorské reportáži Kristina Ciroková.

Pocity zoufalství, nespokojenosti. K tomu absolutní rozklad důvěry ve vládu a také chudoba, kterou zatím nechceme vidět. Mezi lidmi, kteří obrací svou frustraci proti covidu-19, natáčela reportérka Kristina Ciroková další díl publicistického pořadu Terén.

„Je to buzerace od státu, vyloženě buzerace zbytečnými nařízeními,“ zaznívá v reportáži. „Chcete mi snad říct, že jsem přišel o práci kvůli covidu? To je jen manipulace,“ tvrdí další z účastníků Manifestace za svobodu a pravdu odsuzující teror a manipulaci.

Měl by kabinet premiéra Andreje Babiše za nezvládnutí pandemie koronaviru nést i trestní odpovědnost? A co dalšího, před čím jsme dosud zavírali oči, koronakrize v naší společnosti odkryla? Jak a proč jsme se do tohoto stavu dostali?

přejít na reportáž…

zdroj:seznamzpravy.cz


I modla všech důvěřivých Andrej Babiš se svým „selským rozumem“  generující populismus napěchovaný marketingem už zřejmě vše těžce přepálil.
Z vypracovaných hesel, která zabírala na sto procent a poblouznila mnoho důvěřivých voličů zbývají jen trosky.
„Bude líp, společně to zvládneme, sorry ako, silné Česko“ a další a další hesla absolutně neodráží současnou realitu, kdy se většina Čechů postupně přesouvá z nejhůře placené práce široko daleko rovnou do hluboké chudoby, hraničící se žebrotou.
I když volili ANO, sliby se neplní a situace je každý rok horší a horší
Mnozí vzpomínají, na časy, kdy to v Čechách stálo za hovno a politika byla o myšlenkách a ideách a nikoli o nabídce pro každého a pokud možno, tak nejlépe zadarmo.
Ale Babišovo hnutí bude mít přeci jen jedno prvenství, na které budou vzpomínat nejen ti současní, ale i další generace.
Státní dluh se za vlády hnutí ANO raketově zvýšil nejvíce za historii České republiky, a to vše začalo ještě před koronavirovou krizí!    
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.