Festivalový rej komediantů skončil, jsou zničeny nejen parky

REKLAMA

Desítky miliónů byly za pouhých deset dní zkonzumovány. Mnozí si přijeli jen do Karlových Varů pěkně vydělat, kde se roztočili veřejné milióny, aby vzápětí na festival a nejchudší krajské město v ČR rychle zapomněli.

To, že si pražští mistři kumštu komediálního se zákony nedělají štrapáce, stále se dokolečka dozvídají zchudlí občané města poté, co jejich velký kamarád Kulhánek město po osmi letech odevzdal na pokraji ekonomické apokalypsy, aby pokračoval v rozhazování z cizího na Karlovarském kraji, jak uvádí mnoho zastupitelů, kteří Kulhánkovo rozhazování veřejných peněz kritizují.
Stále více místních na filmový festival odjíždí z města pryč. Mnozí uvádí, že na deset dní přestanou platit zákony. Ze strážců zákonů se stávají poskoci pro všechno, hlavně cizí podnikatelé prodávají šizené a předržené jídlo a nápoje, a to že to každoročně konstatují státní orgány a dlouhá léta se vůbec nic nemění, svědčí o tom, že pro organizátory umění komediálního jsou nejspíš jen pro smích.
Ječení zfetovaných a opilých lidí toulajících se celých deset dní prakticky 24 hodin po ulicích, kteří ruší noční klid a znečišťují celé město nejen odpadem, ale také vlastními výkaly řeší pohotově městská vyhláška, která obsahuje výjimku právě pro deset dní konání filmového festivalu. O tom už místní média nepíší, že celý se za takové chování ukládají místním pokuty.

Tradičně nechybí ani proslulé festivalové podmíráky, kterých si neznalí návštěvníci užijí pod značkou MFF úplně všude. Vydělává se tak nehorázným způsobem, že se místním podnikatelům jen protáčí panenky. Pražští lumpové ukazují všem pod ochranou MFF, jak se dá šidit a podvádět zákazníky za bílého dne.

Komedianti zanechají Karlovým Varům také dary, a to v podobě statisícových škod nejen na poničených městských parcích, které opět zaplatí občané města i přes to, že se festivalu už dlouhá léta neúčastní. Navíc ještě komedianti nejchudší krajské město v zemi, každoročně podojí o další městské milióny, které padnou na honosné patry a šaškárny snobů, kterým čouhá česká sláma z bot.

Mnozí místní se budou vracet až v neděli.

Vracím se až navečer v neděli, narodila jsem se v Karlových Varech a trhá mi srdce, když vidím, jak těžce vybudované město našimi předky, ničí bezohlední mediální darmožrouti, kteří jsou ochotní pro peníze udělat doslova všechno. Děkuji, že informujete občany pravdivě, místní media jsou s komedianty a Kulhánkem jedna ruka. V médiích se ukazuje vše nestrojené jako filmové kulisy, které slouží na jedno použití. Špína, bordel a zničený městský majetek už komedianti do medií nedávají.


Mnozí se opět těší na večírky a festivalové žranice z kapes těch, kteří je živí ze svých daní, darů a neinvestičních dotací.

Místní už řadu let jen paběrkují.