22. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Hvězda z ANO ve Varech vypískána

KVL

REKLAMA

Karlovy Vary – Z pátečního zahájení 54 Mezinárodního filmového festivalu (MFF) si arogantní ministryně financí  Alena Schillerová (ANO) hezké vzpomínky při své sebestřednosti nejspíš neodnese.

Jako ze špatného filmu si jedna z nejméně oblíbených političek vyšlápla a to  hned po červeném koberci v Karlových Varech. „Hvězda z hnutí ANO 2011  Schillerová,“ coby ministryně financí ČR si asi nejspíš vůbec neuvědomila komu je červený koberec určen. To že se nenachází v Praze na úřadě plného místních „řiťolezců,“ kteří si každé čtyři roky omotají novou loutku kolem prstu, ale že je v nejchudším regionu naší země, kde na její řezání do živého dojíždí denně několik podnikatelů a mnoho dalších už několik let skřípe zuby asi také zapomněla.

Inu Vary nejsou Praha, zde mají obyvatelé blíž do Německa, než do sluníčkářské Prahy a žije se zde věru hodně těžce. Ostatně masivní vylidňování celého regionu už řadu let je toho důkazem.

Hvězda na červeném koberci byla asi po vypískání možná červenější než samotný koberec, nebo se jen oklepala a svou hroší kůži si poponesla do klimatizovaný prostor chátrajícího hotelu Thermál, který má mimochodem na starost. Zde hned po vstupu zalila žízeň šampaňským a  po filmu ukojila své vášně na rautu. Schillerová ale ani na chvíli neztratila úsměv a ochotně pózovala fotografům jako profesionální hérečka, aby vzápětí byla přivítána už pravou stranickou láskou další zvolené za hnutí ANO 2011, tentokrát primátorky města Ferklové.

A pak už pro makající političku následovaly radovánky, které ihned zalepily díru na pošramocené pověsti arogantní ministryně, známou peskováním svých mladších kolegů, pro které nikdy nejde daleko. Apropó se za to dodnes veřejně neomluvila.

Služba lidem je asi to nejméně vděčné co se dá vůbec dělat, ale kázat vodu a pak z darů na filmovém festivalu nasávat veřejně bez skrupulí je už trochu za čárou. Červený koberec je  také v horní části vstupu do sálu, zde si mohou politici a další „nehvězdy“ nerušeně bez přítomnosti kamer a fotoaparátů  festivalové zahájení v klidu vychutnat, ale to „makající politička“ asi nechtěla.


„Inu každá zralá hvězda si nemůže beztrestně vyšlapovat po červeném koberci o to víc, když jí čouhá filmová sláma z bot.“

CHUDÝM BRÁT A CHUDŠÍM ROZDÁVAT NA POPULARITĚ NIKOMU NEPŘIDÁ

zdroj:www.novinky.cz


 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.