Karlovy Vary chtějí učitele, řidiče i strážníky přilákat na neexistující městské byty

REKLAMA

V médiích svěřeneckých fondů Andreje Babiše se mohou čtenáři seznámit s nabídkou bydlení, kterou chtějí politici zaujmout odborníky, kteří ve městě chybějí.

„Jde o strážníky městské policie, řidiče městské hromadné dopravy a učitele městských a mateřských škol. V té širší souvislosti jsou to samozřejmě také zdravotníci,“ uvedla primátorka Andrea Pfeffer Ferklová (ANO).

Nové byty ale město vůbec nemá a nejbližší termín, kdy by se mohly nastěhovat první nájemníci připomíná více vyšperkovanou marketingovou kampaň, než reálnou podobu a místo, kde byty budou s vydaným stavebním povolením, odpovídají částkou na stavbu v rozpočtu města. Z toho ale politici nemají vůbec nic.

V líbivých slovech politiků chybí reálné řešení, jako vždy se opět jedná o tradiční zpracovávání studií, kterých v šuplících magistrátu leží řadu let stovky od kamarádů, kteří je za další veřejné peníze dokolečka řadu let jen oprašují.

BYTŮ JE VÍCE NEŽ DOST PROČ, STAVĚT DALŠÍ…

Politici už moc nemluví o tom, že se krajské město řadu let masivně vylidňuje, a že volných bytů jsou stovky na prodej. O nabídkách realitních kanceláří asi  politici neví, protože by nemohli rozvíjet aktivně myšlenku, která nemá reálný základ v poptávce trhu s nemovitostmi v Karlových Varech. V zastupitelstvu města je pořád několik „dinosaurů,“ kteří se aktivně účastnili rozprodávání městských bytů k Karlových Varech a dnes budou rozhodovat o tom, že se budou stavět další i přes to, že se z města vystěhovalo více než 10 000 lidí .

Po pár kliknutích na internetu se každý během několika vteřin dozví, že v Karlových Varech se aktuálně nabízí k prodeji bezpočet bytů i domů. Od sídlišť, novostaveb až po luxusní apartmány, klidné bydlení za městem v nových i starých rodinných domech se nabídky hemží i cenově lákavými nemovitostmi, k okamžitému nastěhování.

Nabízené byty jsou většinou po rekonstrukci a za přijatelné ceny, volně rozmístěné po celém lázeňském městě obklopené hojně zelení, lázeňskými lesy a odpovídající infrastrukturou v rozmanitých velikostech, podlažích a typech.



  • JAK TO MYSLÍ „POLITIČTÍ MANAŽEŘI“ MĚSTA, KTEŘÍ SLIBUJÍ, ŽE BUDOU ŘÍDIT STÁT (MĚSTO) JAKO FIRMU ?
  • NEBYLO BY PRO LIDI, KTERÉ MĚSTO NUTNĚ POTŘEBUJE, BYTY NAKOUPIT, JAKO TO DĚLAJÍ JINDE ?
  • NEBYLO BY TO VE FINÁLE RYCHLEJŠÍ, LEVNĚJŠÍ, EFEKTIVNĚJŠÍ, HOSPODÁRNĚJŠÍ A ÚČELNĚJŠÍ ?
  • NEUŠETŘILO BY SE ZA DRAHÉ STUDIE, PROJEKTY, POVOLENÍ A DALŠÍ PATÁLIE S DOTACEMI?
  • KAM SE VYTRÁCÍ SELSKÝ ROZUM MÍSTNÍCH POLITIKŮ, O KTERÉM ČASTO MLUVÍ PREMIÉR BABIŠ?

[huge_it_video_player id=“15″]