25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

V Karlovarském kraji bude očkovat jen sedm pediatrů

REKLAMA

Pokud rodič z Karlovarského kraje nesežene lékaře, který by jeho dítě naočkoval, může od od 27. prosince využít ambulanci dětského oddělení Nemocnice Karlovy Vary a sokolovské očkovací místo v Klášteře svatého Antonína Paduánského.Podle mluvčí  krajského úřadu Pavlíkové se zatím vůbec nebude očkovat v Nemocnici Cheb, možná až ve druhé polovině ledna 2022 .

Věková kategorie 5 až 11 let se očkuje dvoudávkovým výrobkem Pfizer/BioNTech a druhá dávka se podává už po třech týdnech.
O tom, že na celý Karlovarský kraj nebyl schopen hejtman Petr Kulhánek (STAN, KOA, VPM Cheb, TOP09) zajistit na očkování dětí  více, než pouhých sedm  praktických lékařů pro děti a dorost informovali úředníci i přes to, že politik má zdravotnictví ve své gesci a odpovídá se všem občanům Karlovarského kraje. 

Je to doslova nehorázné protože Kulhánek se ve své výzvě obrací na všechny občany regionu, kteří ještě dosud nejsou očkováni proti COVID-19.

Hejtman Petr Kulhánek jako ostřílený novinář a politik, který se často chlubí cizím peřím, nejspíš takticky přenechal mediální zprávu určenou pro občany, která není příliš pozitivní úředníkům Karlovarského krajské nemocnice (KKN) a Krajského úřadu. Přitom by měl občany jako politik odpovědný za zdravotnictví v kraji informovat, že lékaře pro jejich děti zatím nesehnal.  Místo toho se jen chvástá mediálními výzvami, zapachájícími alibismem, pokrytectvím a nejspíš i obav o své vlasní PR.
Občanům v Karlových Varech zbyli po osmi léetech Kulhánkvi vlády oči jen pro pláč a město v dluzích s infrastrukturou v rozkladu. Rozbité silnice a chodníky už na první pohled ukazují, jak na tom Karlovy Vary vlasně jsou.
Na mědiální ktriky Kulhánkovi už naskočilo mnoho občanů, ale skuteční politici, ti ho pro jeho úskočné a lstivé praktiky spíš nesnáší.

Politika Kulhánka už ohodnotil při páté návště kraje i preziden Miloš Zeman:

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.