13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Věčný rebel a moralista Kotek opředený zamlženou minulostí

Karlovarské listy

REKLAMA

Kdo je vlastně Jiří Kotek, starostlivý zastupitel hájící zájmy občanů, bojovník proti korupci, člověk bojující s paranoidní představou nebo zhrzený odvolaný hulvát?

V poslední době opět Kotek agresivně útočí na  ostatní zastupitelé města, často za hranicemi elementární slušnosti napadá názory, které jsou odlišné od jeho a vyhrožuje na zastupitelstvech trestními oznámeními. Zdali je Kotek tím, za koho se vydává, či nikoli naše redakce zjišťovala ve veřejném prostoru a toto je výsledek.

Vystoupení a provokace Kotka na zastupitelstvu města často končí tím, že konfrontačně napadá téměř každého, včetně státního zastupitelství a policie. Skutečná diagnoza však zůstává utajena i přítomným lékařům. Pan Kotek si plní své zastupitelské povinnosti i tak, že na zastupitelstvech již delší dobu vůbec nehlasuje, však soustavně téměř vše neúnavně a často jízlivě bez věcných argumentů kritizuje. Minulost pana Kotka však jasně nasvědčuje i tomu, že Kotek zdaleka nepřesvědčil veřejnost o tom, že právě on je tím, kdo by měl moralizovat a napadat trestními podáními primátora Kulhánka.

Následující ukázka je vybrána jako odlehčení od tématu dopisovatele redakce, nevztahuje se nijak k článku, ani není návodem ke spojování faktů, osob či jiných skutečností uvedených v textu. Dopisovatel redakce však reagoval na některé ,,Kotkomanie,“ kde akcentoval asertivní chování ovládajícího se cholerika v parodii na zastupitele Kotka.

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.