25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Zakladatel hnutí Ano v Karlových Varech promluvil

Karlovarské listy

REKLAMA

Čestmír Bruštík promluvil na svém facbookovém profilu, řekl to, co media odmítají napsat, popsal klientelismus v hnutí ANO v Karlovarském kraji :

Hurá za Hurajčíkem, aneb vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá

Snad již nikoho nemůže v dnešní turbulentní vnitropolitické době zaskočit zpráva, že v tomto případě pět členů Hnutí ANO vystoupilo z tohoto politického hnutí a odmítlo se spolupodílet na etablování zkrachovalých nebo politických exhibicionistů v nedávno vzniklém politickém Hnutí ANO.

ANO, opustili jsme, coby zakládající členové Hnutí ANO v Karlových Varech.

ANO, nesouhlasili jsme se vstupem bývalých členů jiných zkrachovalých politických stran a hnutí do naší organizace.

ANO, šli jsme do obecních voleb s cílem změnit komunální politiku a odstavit od „koryt“ korupčníky a prospěcháře.

ANO, nečekali jsme na funkce, jak si nyní někteří myslí, protože předtím žádné funkce jsme neměli ani nečekali.

ANO, pořád naplňujeme program, pro který jsme byli našimi občany zvoleni. Není rozhodující za jakou politickou stranu či hnutí jsme byli zvoleni, ale zda naplňujeme cíle a program, ke kterému jsme se našim voličům zavázali.

ANO, nebyli jsme zvoleni za Hnutí ANO, ale za program Hnutí ANO, který jsme prosazovali a budeme se jím i nadále řídit.

ANO, není náhoda, že drtivá většina organizací, ať už místních, tak i oblastních se rozprodá, protože se do těchto organizací hrnou prospěcháři a političtí turisté, kteří právě teď cítí možnost dostat se ke „korytům“.

ANO, jsme připraveni vrátit se do Hnutí ANO, až tam nebudou prospěcháři a političtí turisté.

ANO, to jsou skutečnosti, které nás vedly k našemu odchodu. Proto se domníváme, že není náhodou, že se rozpadají či odchází dřívější členové Hnutí ANO, jak před naším odchodem učinili někteří členové Hnutí ANO v Jihočeském kraji. Proč tomu tak je? Jsem přesvědčen, že tímto akcelerátorem je právě blížící se nadcházející volby do krajských zastupitelstev. Proto není náhodou, že v těchto dnech a týdnech přichází do úspěšného Hnutí ANO další členové, v drtivé většině přeběhlíci či prospěcháři, kteří právě teď a nyní chtějí uchopit moc a dostat se do funkcí. Připadá mi to, že Hnutí ANO je teď oním výtahem k moci. K tomuto závěru mě vede ta skutečnost, proč nevstupují do jiných politických stran a hnutí, no prostě z toho důvodu, že zde necítí moc a „koryta“. Proto bych skončil apelem na voliče, a to citátem od Franze Kafky „Každý nemůže pravdu vidět, ale může pravdou být.“, tou pravdou bude do nadcházejících krajských voleb pouze a jedině volič – tedy každý z nás občanů zde v kraji žijících.

Za KZ K.Vary
Predseda
C. Brustik

Mnoho nových členů hnutí ANO v Karlovarském kraji skutečně pochází z odpadlíků, jsou zde i turisté ze zprofanované ODS. Naše redakce vydá seznam bývalých členů z jiných stran, kteří usilují o vstup do krajské politiky.

Krajský předseda Hurajčík je prý řízen bývalou starostkou za ODS Vildumetzovou, dnes hnutí ANO, údajně již oslovil i koaliční subjekty v Karlových Varech, aby ukončili spolupráci s bývalými členy za ANO, které sám popravil. Podle obou koaličních partnerů vše nasvědčuje tomu, že se koalice v Karlových Varech měnit nebude. Hurajčík dostal nabídky na jednání, ale zatím se na schůzku ani k jednomu z koaličních subjektů v Karlových Varech neobjednal.

Diktatura mocenských struktur v karlovarském krajském ,,ANO“ zatím jen mlží, dosud nepředstavila ani kandidátní listinu ,,inovovaných politiků,“ kteří budou tvrdit, ,,Že zase bude líp…“

video zdroj : facebook

https://www.facebook.com/iloveroxtar/videos/1019865958080691/

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.