13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

ČSSD ztrácí dál svou tvář

Mnohé osobnosti většinou po zjištění prohnilosti socialisty znechuceně opustily. ČSSD bohužel stále ovládají jednotlivci i skupiny, které byly v mediích mnohokrát popsány jako ti,  kteří sledují své vlastní hospodářské zájmy, než očekávané zájmy občanské společnosti, kde politici pracují ve prospěch lidí této země.

KVListy

REKLAMA

ČSSD v posledních létech díky svým představitelům výrazně ztrácí svou tvář.

Díky svým reprezentantům, kteří často závisí na  místních kmotrech s osobními zájmy a svých  požitcích, zůstávají občané stále až na posledním místě.

Mnozí Češi už ví, že politické proklamace čtrnáct dní před volbami, které ČSSD předvádí už nestačí na to, aby jako dříve snadno oblafli své voliče.
ČSSD naopak hrozí odchod z dolní komory, v níž by tak zůstalo osm stran a hnutí místo původních devíti. Z neparlamentních uskupení má nejblíže k překonání hranice pro vstup do Sněmovny hnutí Přísaha bývalého policisty Roberta Šlachty. Vyplývá to ze srovnání průzkumů, které renomované agentury provedly od letošního května.
ČSSD postupně občané odstranili z mnoha komunálních zastupitelstev, kde její členové působili často jako stafáž nebo plnili místní noviny svými kauzami. Ani po fiasku v Senátu  a krajských volbách ČSSD nevyměnila své neschopné vedení, a tak nejspíš dojde i k nevyhnutelné  politické popravě v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.
Možná pak zbytek členů ČSSD vymaže nadobro prospěcháře a kmotry, kteří dlouhodobě poškozovali její  jméno. Díky mnohdy zmanipulované personální politice ČSSD úplně přišla o zdravou soutěživost skutečných osobností, které by souvisle, jasně a přesvědčivě reprezentovali alespoň zdraví rozum, elementární znalosti a důvěryhodnost. Ta tolik chybí.

Mnohé osobnosti většinou po zjištění prohnilosti vnitrostranických praktik, socialisty znechuceně a navždy opustily. ČSSD bohužel stále ovládají jednotlivci a skupiny, které byly v mediích mnohokrát popsány jako ti,  kteří sledují své vlastní hospodářské zájmy, než zájmy občanské společnosti, kde politici pracují ve prospěch lidí této země.

I prezident Miloš Zeman popsal stručně, ale výstižně sociální demokraty v minulosti na jednom ze sjezdů jako „stranu podrazáků.“

Jak smutné, ale ani to k poučení zřejmě nevedlo…

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.