25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Europoslanci proti Babišovi

REKLAMA

Europarlament ve čtvrtek dopoledne znovu odhlasoval výzvu, podle které by měl Andrej Babiš buď skončit ve vysoké politice, nebo se Agrofertu vzdát.

Česká opozice to považuje za ostudu pro Česko a nikdo nešetří kritikou, doslova se opozičníci předhánějí, kdo si přisadí.

„Je to pokračování zasahování EP do vnitřních záležitostí ČR. My jsme svrchovaná země a je tady politický souboj. Budou volby a EP se snaží ty volby ovlivnit. No a samozřejmě ta iniciativa přichází z české opozice, která to tam organizuje,“ řekl premiér v Olomouci ČTK.

Političtí komentátoři ale nezapomínají na klíčové hráče, stojící za současnou politickou realitou, která vysiluje celou zemi.
Je to především ČSSD a její bývalý člen prezident Zeman.
Nejen, že amaterismus ČSSD pod vedením Jana Hamáčka s každým druhým výrokem je ostudou pro mnoho členů, kteří socialisty nadobro opustili a další opouští, ale i prezident Zeman jedná v Babišem více jako obchodník, než státník.
Vláda, kterou ČSSD přeplněná kmotry dodnes tvoří s hnutím ANO menšinovou koalici nemusela vůbec vzniknout, kdyby věčně hladoví socialisté nezaprodali svůj program a důvěru voličů, o kterou zřejmě již nadobro přišli.

ČSSD se vlastně jen čtyři roky vezla a fakticky mnoho pro občany neprosadila. A před volbami sází populistické kecy, které už schváleny nebudou.

Falešníci z ČSSD jsou tím největším problémem, který v Česku eskaluje. Mnohým se nemusí ani připomínat, že „klíšťata přisátá na státních penězích má ČSSD i v hnutí ANO v podobě Faltýnka, kterého Policie ČR vždy přistihne u nějaké lumpárny, jako náhodného kolemjdoucího.
Zaprodanci programu a idejí z dílny ČSSD jsou tím pravým důvodem, proč dnes řeší europoslanci Babišův Agrofert, bez ohledu na to, jak to všechno za mnoho let ve „zpomaleném filmu- soudních systémů“ vlastně dopadne.
Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.