Finiš, MFF je za dveřmi

REKLAMA

Do začátku 51 ročníku MFF zbývá pouhých několik dnů, přípravy finišují. Než se promítne první film, je nutné vybudovat zázemí pro celý organizační štáb, jak filmaři říkají, aby všechno klaplo.

Také Thermal navyšuje počty brigádníků. Během sezony zde pracuje kolem 180 zaměstnanců, o festivalu přibude ještě třicet až čtyřicet brigádníků na víc.

Vyzvedávání vstupenek se řídí stejnými pravidly jako prodej vstupenek. Kartu Festival Pass zakoupíte na kterékoli pokladně od čtvrtka 30. června 2016 a ihned po jejím zakoupení si můžete na téže pokladně vyzvednout vstupenky na filmy. Zakoupený Festival Pass vám aktivují u kterékoli pokladny na další požadovaný počet dní.

Všechny slevy jsou poskytnuty pouze na základě platného dokladu. Sleva platí pro studenty (Index, originál potvrzení o studiu, ISIC karta apod.), důchodce (od 65 let) a držitele karty ZTP. Zdarma je katalog a festivalová brožura k vyzvednutí na Hlavní pokladně.

Pořadatelé festivalu ohlásili první hvězdu. Americký filmový a divadelní herec Willem Dafoe, držitel dvou oscarových nominací, převezme na 51. ročníku karlovarského festivalu Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

A co vstupenky ?

Festival Pass Festival Pass se slevou*
1 den 250 Kč 200 Kč
3 dny 600 Kč 450 Kč
5 dní 850 Kč 600 Kč
Celý festival ** 1200 Kč 900 Kč

Pokud chcete maximálně využít možností, které festival nabízí, kupte si Festival Pass, který zahrnuje:

  • denně zdarma až 3 vstupenky na 3 různá festivalová představení
  • možnost SMS rezervace vstupenek na festivalu
  • vstup na tiskové konference v hotelu Thermal- pokud není sál zcela zaplněn akreditovanými novináři, kteří mají při vstupu přednost
  • vstup na KVIFF Talks
  • vstup na filmy do kina bez vstupenky: U každého kinosálu je vyhrazen prostor, kde vyčkejte před filmem na pokyny vedoucího kinosálu. O obsazení volných míst rozhoduje pořadatel, resp. vedoucí kinosálu. Ten 5 minut před začátkem představení umožní vstup určitému počtu návštěvníku s platným Festival Passem na volná místa
  • vstup na další místa, o kterých budeme informovat v červnu
  • po vyčerpání limitu vstupenek si můžete zakoupit další jednotlivé vstupenky

více na : http://www.kviff.com/cs/uvod