13. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Hamáček zcela zmizel po výsledku „zero“

REKLAMA
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) hájil pro Novinky svoji nepřítomnost na tiskových konferencích i absenci brífinků po jednání Ústředního krizového štábu (ÚKŠ). Podle něj na vládní tiskovky chodit nemusí, protože tam nemá žádný svůj materiál. Jednání se ale dále účastní.
Jeho politická aktivita se rázně utlumila po výsledku voleb. Sociální demokracie pod jeho vedením nepřekonala pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do Sněmovny, přitom před deseti lety ČSSD volby vyhrála se ziskem přes 20 procent.

Hamáček ČSSD úplně potopil. Takový podpis zanechá v historii strany, ten kdo socialisty odstranil na všech úrovních z politiky v ČR během krátké doby svého vazalského vládnutí ve stínu politické smrti.


Maláčová slíbila vyřešit miliardové průšvihy s IT. Ale nezvládla to…


Před více než čtyřmi roky Hamáček objížděl organizace ČSSD po celé republice, aby si pokoutným způsobem opatřil hlasy pro vstup do sebevražedné mise, která dnes socialisty úplně vymazala z politiky. I přes to, že bylo mnoho zkušených politiků, kteří před marketingem politického partnera varovalo, zvítězil Hamáčkův a jemu podobným jen hlad po moci za každou cenu, a to se jen potvrdilo. Hamáček ČSSD vymazal ze všech úrovní politiky od tisíců obcí, přes kraje, Senát, aby své politické veledílo dorazil v Poslanecké Sněmovně opět s výsledek „zero“.

Dokonáno, politici z ČSSD už počítají možná svou poslední politickou výplatu.

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.