Jak karlovarští politici plní nařízení vlády

REKLAMA

Já nechráním sebe a kašlu i na tebe.

Politici dnes a denně upozorňují občany, aby dodržovali nařízení vlády České republiky. Média aktivně lidem vštěpují  to, jak je důležité nošení roušek. Vyhrožují pokutami a vedou občany k poslušnosti.

Mnoho sil a organizačních opatření museli zaměstnanci Magistrátu města udělat, aby splnili požadavky na bezpečné konání politické práce zastupitelů Karlových Varů. Oddělené stoly s rozestupy, audio zajištění živého přenosu, změna místa  konání, zastupitelstvo bylo přesunuto do haly pro míčové sporty a další jiná opatření.

Podívejte se, jak se někteří zastupitelé v Karlových Varech “zodpovědně” chovají při veřejném jednání zastupitelstva s vědomím všech opatření a toho, že bude přenos živě vysílán.

Kdyby nebyla primátorka Ferklová ANO po vyhlášení pauzy upozorněna svým kolegou, nejspíš by si roušku úplně sundala. Ale ostatní kolegové si takový pozor nedávali a ukázali všem “jak se nosí roušky.”

Snad při politické práci pro občany, kde sedí více jak čtyřicet osob, by se měla opatření dodržovat. Doufejme, že pokuty za porušování vládního nařízení politiky neminou, stejně jako mnoho lidí, kteří už byli potrestáni.

Nebo se to vyřeší oblíbenou a tradiční Karlovarskou cestičkou v teple s kamarády u kávičky?

Přehlídka volených zástupců v akci.

Já nechráním sebe a kašlu i na tebe.

zdroj:mmkv.cz

připravujeme: Městu radí soukromá právní firma


[huge_it_video_player id=”41″]

zdroj YouTube