20. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Karlovarská specifika

REKLAMA

Infocentrum města Karlovy Vary, o.p.s., vyhlašuje výzvu více zájemcům k podání nabídky v rámci zakázky malého rozsahu na zajištění akce VARY°ZÁŘÍ – Festival světla 2020. Akce se má uskutečnit ve dnech 11. – 12. září 2020 na trase mezi Alžbětinými a Císařskými lázněmi.

Zatím, co jiná města škudlí peníze na roušky, respirátory pro seniory a nemocné, rozšiřují bezkontaktní komunikaci s občany, tak  politici v Karlových Varech vypisují výběrové řízení na „Festival světla 2020“ prostřednictvím totálně rozloženého infocentra města. O tom, že zábava bude stát další milióny se už nikde z magistrátu nic nepíše.

Politici také hbitě zrušili diskusní fóra s občany. V době 21. století, kdy se děti ve školách učí on-line se „moudrým hlavám“ karlovarských politiků nepodařilo udělat diskusní fórum on-line přes sociální sítě, které by mohlo být zadarmo. Veřejnost by se alespoň dozvěděla to, jaké úkoly od občanů, které měli politici splnit do letošního roku jsou hotové. Bohužel ani na webových stránkách o každoročním zúčtování úkolů politici nic nepíší. Občané z jednotlivých čtvrtí zatím neví o práci lidí , které si zvolili zhola nic.  Asi se ANO-POLITICI nemají čím pochlubit.

Vše spíš nasvědčuje tomu, že se novodobí politici chovají k městu, jako by majetek, který ve volbách dostali jen na čtyři roky do správy byl jejich kořistí, se kterou si nyní mohou dělat, co se jim zlíbí.


ZRUŠIT, ABY BYLO LÍP

VŠE VYPADÁ TAK, ŽE MNOZÍ NEJSPÍŠ UŽ DÁVNO ZAPOMNĚLI, ŽE SI JE PLATÍ OBČANÉ MĚSTA. ALE SERVIS, KTERÝ JIM NABÍZÍ JE STÁLE HORŠÍ A HORŠÍ. PŘI TOM PŘED VOLBAMI SLIBOVALI HORY, DOLY.

NENÍ DIVU, OBČANÉ SE Z KARLOVÝCH VARŮ UŽ LÉTA STĚHUJÍ PRYČ PO STOVKÁCH.  


zdroj:YouTube

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.