Jaká je pravda o imunitě a Covid-19

REKLAMA

Dr.Shiva odhaluje – Pravda o imunitě a Covid-19

https://youtu.be/rDXBH37WuC4

Názory se na řešení epidemie často různí. Je řešení v pouhé obrany schopnosti našeho těla, nebo je to kombinace farmaceutických přípravků, kterým se po otestování říká léky? Jsou lidé ve vyspělých zemích více náchylní k virovým nemocem? Proč se nemluví o obyčejných vitamínech a bylinkách, jejichž účinky jsou známé šest tisíc let.  

Proč jsou lidé, kteří byli nakaženi a teprve testy zjistily, že prodělali onemocnění z protilátek v jejich krvi?

Pod videm jsou komentáře, které hovoří o tom, že se jedná o podvodníka, a že video je sestříhané a přeložené do češtiny.

Však lze dohledat i originální 80.minutovou verzi v angličtině.

Napište do komentářů váš názor na vitamíny A, D a C.

Napište do komentářů zdali jste zažili případ, kdy člověk umřel na to, že jedl zdravé ovoce a zeleninu bez chemických hnojiv?


REKLAMA

Zdravý život začíná lepší rovnováhou – konkrétně v našich buňkách, střevech a imunitním systému. Počínaje jedinečným testem Vám produkt Zdravotní protokol pomůže ve třech krocích šetrně vyrovnat, obnovit a posílit tělo, čímž zvyšuje vaše šance na zdravější a šťastnější život. Imunita se buduje po celý život a nikoliv jen v období nemoci, kdy už bereme chemické léky.

BalanceOil Kit with Test – vyzkoušeno

Získejte jedinečné informace o vyváženém poměru omega-6 a omega-3 mastných kyselin a prohlédněte si vaše výsledky testu BalanceTest „před a poté“.

Pak užívejte BalanceOil společnosti Zinzino, velmi kvalitní směs obsahující rybí olej, bohatá na omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), polyfenoly olivového oleje a Vitamin D3, které chrání buňky před korozí (oxidací) a upravují poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin ve vašem těle, podporují správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému.

První test bude doruče společně s první objednávkou. Druhá zásilka bude doručena automaticky po 120 dnech.

POZOR – NEDOTÝKEJTE SE TESTU PRSTEM

CHCETE MÍT DRAHOU A KVALITNÍ OMEGA3 NA ZLEPŠENÍ VAŠÍ IMUNITY 

SPOLEČNOST ZINZINO NENABÍZÍ NIC ZADARMO

zdroj:https://www.mojezinzino.cz/