Karlovarské tanečnice na muzikálu v Praze

REKLAMA

Jedna z tanečnic Maruška Náměstková, která vždy zajišťuje kulturu pro děvčata, například zájezdy do ciziny, kina atd. před rokem zajistila pro tanečnice lístky do Prahy na předpremiéru muzikálu Troja. Ráno dne 30. ledna 2024 před sedmou hodinou se sešly na dolním nádraží. Pro všechny též zajistila jízdenky autobusu RegioJet. V sedm hodin autobus vyjel do Prahy. Chvilku po deváté autobus zastavil na Florencii, kde děvčata vystoupila a vydala se směrem k divadlu Broadway.

Tam měla hodinu čas, v místě divadla je kavárna, kde si některé daly kafíčko. Před jedenáctou hodinou se otevřely dveře od divadla, a lidé, kteří už byli ve frontě, tak vstupovali jednotlivě dovnitř divadla. Tanečnice se zvedly a odebraly se do šaten. Tam si daly kabáty a šly se posadit na svá místa, která měla na vstupence. V jedenáct hodin začalo představení. Muzikál pojednává o emocích, lásce, nenávisti a smrti. Ožívá příběh v muzikálovém provedení ze starověkého Řecka.

Po hodinovém představení byla přestávka. Děvčata se šla protáhnout na chodbu, některé na toaletu. Divadlo upozornilo, že začíná druhá část představení, všichni se šli posadit a muzikál mohl pokračovat. V muzikálu zpíval známý Milan Peroutka jako-PARIS, Josef Vojtek jako-MENELAOS a další skvělí zpěváci a tanečníci. Je to nádherné muzikálové představení. Všem se to moc líbilo a hlavně doporučují, aby se každý, kdo má rád muzikály, šel na něj podívat. Stojí to za to.