13. června 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Koronabyznys 2 – lidi to zaplatí

REKLAMA

Po té, co se akreditoval potřebný počet soukromých laboratoří, které do té doby obdobné testy nedělaly včetně laboratoří nejbohatšího politika v Čechách se situace a přebujelá hysterie pomalu uklidnila. Všichni správní mohli začít vydělávat na testech dodávaných od západních farmaceutických firem.

Politici v Karlovarském kraji dokonce zajistili slevu na testování samoplátců ze třech tisíc na dva. Nejspíš z lásky k voličům. Ale testy se dají pořídit i levněji a bez slevy, ale to politici občanům nenabídli, zřejmě to není ta správná laboratoř, toho správného majitele, který řídí firmu a škube stát, kde se jen dá, aby mu bylo líp.

O TOM, ŽE TESTOVÁNÍ JE BYZNYS NENÍ POCHYB

Zeptali jsme se několika lidí, kteří se byli otestovat. Často se musí otestovat ti, co pracují za mnohem lepší peníze v zahraničí a tím pádem mají povinnost, kterou jim nastavili politici se nechat za peníze otestovat, aby nemusela následovat ekonomicky likvidační karanténa.


Co říkáte na povinné testování?

Chápu vládní nařízení, jen se mi to zdá na místní poměry drahé.

Jaký je rozdíl mezi cenami v Čechách a Německem?

Testy na COVID19 jsou v Německu dražší.

Kde jsou testy v Čechách levnější?

Do Varů nejezdíme, po slevě je to za dva tisíce, v labratoři Tilia to je rychlejší a vyšetření na SARS-CoV-2- cena pro jednu osoby  1264,- Kč

Kolik už jste za testy utratil?

Děláme to pro celou rodinu a dětem, které chtějí za babičkou, takže už je to víc než deset tisíc.

Předpokládám, že je vše v pořádku?

Ano jistě, jsme všichni negativní, stačí se chovat stejně, jako když nechcete být nakažen běžnou kapénkovou infekcí, do míst, kde je větší koncentrace lidí používám respirátor, roušku nosím jen proto, že je povinná.

Je něco, co Vás v souvislosti s nošením roušek pobavilo?

Ano, asi největší legrace je, když vidíte lidi s rouškami, jak jim kouká nos.

Soukromá laboratoř Tilia, která vyvinula vlastní test za méně než polovinu ceny je označována jako rebelující. Že by zdraví občanů bylo možné vykoupit tím nejdražším co nabízí ti, co nejsou lacinými rebely?

Řekněte mi, co není v Čechách cinklé? Po slušných lidech se tvrdě jde.

Děkuji za rozhovor.


Jeden z prvních rozhovorů doktorky Pekové je jasným důkazem, že nejspíš někoho naštvala za to, že dala za vyšetření stejnou cenu jako za běžná vyšetření RNA virů, které dělá řadu let za obvyklé ceny, které jsou na trhu.

zdroj:DTVT/YouTube

Kdo by si myslel, že v normálním světě se při velkém odběru realizuje běžně množstevní sleva, tak by uvažoval zcela správně.

Ale v Čechách se od dob privatizace normální svět nejspíš jen sprosté slovo, které nahazuje více sousloví „dřít kůži z vlastních lidí.“

Současná situace přesune nejspíš mnoho Čechů z chudoby, rovnou  do žebroty a rozšíří řady pracující chudiny asociálního státu, který známe již třicet let, kde se běžná zlodějina přejmenovala na privatizaci zlojedů, kteří dnes privatizují veřejné rozpočty a dál prohlubují dluhy všech Čechů.


V JAKÝCH KAPSÁCH KONČÍ MILIARDY ZA CIZÍ TESTY ?

PROČ SE NETESTUJE ČESKÝMI TESTY ZA POLOVINU CENY?

KDO A JAK UTRÁCÍ ČESKÉ PENÍZE V CIZINĚ?

KAM SE HRABOU ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY, NA ZLOJEDSKÉ A POKŘIVENÉ MOZEČKY.


Němci vyvinuli nový rychlotest, na trhu může být už v dubnu, Češi nakupují z ciziny a na vlastní vyvinuté a fungující testy kašlou…


Připravujeme: Kdo z politiků prostřednictvím svých firem dodává do státních institucí dezinfekci?

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.