Krajské festivalové odpoledne nabídlo spoustu atrakcí

REKLAMA

Karlovy Vary – Krajské festivalové odpoledne nabídlo spoustu atrakcí, vystoupení Čiperků, koncert Timmyho Whitea.

Roztančené odpoledne ve Dvořákových sadech u Thermalu v plném proudu bavilo nejen děti. Tančila se i zumba a rozdávala cukrová vata. Všichni, kteří navštívili festivalové odpoledne s Karlovarským krajem se mohli mimo jiné podívat na žonglérskou show. Na večer vystoupil ve 20:00 hodin Dalibor Janda. Během skvělé zábavy kraj vybíral peníze na vyhořelý dům ženy,která potřebuje pomoc a na kočičí útulky.

Poděkování se dostalo od hejtmanky Vildumetzové všem, kteří také přispěli do krajských veřejných sbírek na dobrou věc.

Zmrzlináři v akci  lákali občany na FB parofilech s pozváním na krajské festivalové odpoledne do Dvořákových sadů u hotelu Thermal. Kromě zmrzliny, kterou točila hejtmanka Jana Vildumetzová a krajský radní Jan Bureš, dostali návštěvníci pořádnou porci zábavy, muziky a pohody.

Na rozdíl od ryze komerční akce primátora Kulhánka (KOA), který se prezentoval  večerem města Karlovy Vary, kde za vstupné 200,- Kč v letním kině proběhl 2,5 hodinový koncert EWY Farné s Karlovarským symfonickým orchestrem a jeho VIP politických sympatizantů a tím vše skončilo, Karlovarský kraj nabídl  všem občanům ve Dvořákových sadech v čele s hejtmankou Vildumetzovou (ANO) , která se aktivně podílela na celodenní zábavě od 15 hodin pro malé i velké zcela zdarma vše, včetně pitného režimu až do večerních hodin.

To vše nejspíš vypovídá o tom, že suverénní osmiletý a otrlý primátor Kulhánek se svými medii v zádech jak tvrdí se ve skutečnosti pro občany města až tak moc nerozdal.

Připravujeme : Večer města s Ewou Farnou, nedopečenými klobásami a studenou kukuřicí