25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

REKLAMA

Ve středu se uskutečnil první letošní open turnaj ve cvrnkání kuliček na Rolavě, který se kvůli pandemii nemohl odehrát podle původního plánu.

Tentokrát bylo nádherné počasí. Hřiště bylo pokropené a pěkně upravené. Než se hráči zapsali do turnajové listiny, tak mohli kropit znovu. Zimu nahradily tropické teploty. Překvapil hráč z klubu SKL sklerotici, který přijel až z Prahy. Karlovarští hráči měli samozřejmě radost. Poslední turnaj měli třetího září 2020, který vyhrála první místo Zdeňka Formánková z klubu SKK Rohožky, druhé místo Jan Štika a třetí místo Eva Barchewitz z Karlových Varů. Začátek hry začal ve čtrnáct hodin a skončil kolem čtvrté hodiny odpoledne, kdy se výhercům popřálo k vítězství a rozhodčí rozdali diplomy.

 

Letos první místo získal Jan Loriš z klubu SKL sklerotici, druhé místo získala Míla Šlechtová z Karlovarského klubu a třetí místo získal Jan Štika též z Karlovarského klubu.

Po turnaji se rozloučili s hráčem Janem Lorišem a popřáli mu šťastnou cestu. A po skvělém turnaji se šli hráči občerstvit do oblíbeného bufetu na koupališti Rolava .


 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.