25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Politik z Toužimi zachraňuje letní kino ve Varech?

Toužimský politik, podnikatel v gastronomii a nově zachránce zchátralého letního kina v Karlových Varech Petr Ajšman (hnutí Zdraví Sport Prosperita) se dal slyšet na svém FB účtu k tématu, které na základě studie rozpracovává současné vedení města Karlovy Vary.
REKLAMA

Toužimský politik, podnikatel v gastronomii a nově zachránce zchátralého letního kina v Karlových Varech Petr Ajšman (hnutí Zdraví Sport Prosperita) se dal slyšet na svém FB účtu k tématu, které na základě studie rozpracovává současné vedení města Karlovy Vary.

Konkrétně se Ajšman vymezuje k článku v Radničních listech, kde náměstek Josef Kopfstein popisuje zchátralý socialistický pomník a vyústění logických kroků, které započaly již před několika roky a navazují na již dávno projednané dokumenty s veřejností.

K tomuto článku už nemám žádných slov !!! Letni kino na Rolavě Nechceme !!! Po dnešním dlouhém, ale hodně přínosném jednání s hercem, muzikantem, ale především patriotem Ladislavem Gerendášem jsem mnohé pochopil a “milá” vládo MMKV – STYĎTE SE !!! Nesaháte tomuto člověku ani po kotníky !!! Tento článek je výsměchem především obyvatelům Čankovská a Stará Role !!! Ale i všem těm tisícům lidí, kteří chtějí zachránit staré letní kino v přírodním amfiteátru !!! VEDENÍ MĚSTA VEŘEJNĚ TVRDÍ, že my lidé nemáme ROZUM ?!?! To je pěkné poděkování voličům koaličních stran MMKV !!!, uvádí na své FB profilu politik z Toužimy.

 


Nabízí se hned několik otázek, které by měly odpovědět na to,  jak to přespolní politik s občany Karlových Varů vlastně myslí.
  • Okouzlily Karlovy Vary rodilého občana Toužimi natolik, že si umanul se onálepkovat názvem „Chraňme VARY“ ?
  • Je přespolní politik natolik citlivý, že dává Karlovým Varům přednost před rodným městem, kde žije a podniká?
  • Nebo se jedná o propracovanou a sofistikovanou strategii, která se teprve pozvolna rozehrává? 

[poll id=“2″]

Nové téma pro karlovaráky, kteří jsou často nechtěnými aktéry petičních akcí opět rozděluje lidi na dva nesmiřitelné tábory.
Přes dva tisíce podpisů je na petici proti plánované výstavbě nového letního kina na koupališti Rolava, které se nachází v perfektně dostupném místě pro občany žijící v Karlových Varech.
Souběžně s protestní peticí vznikla další, která naopak prosazuje už řadu tet schválený malý amfiteátr, který je možným řešením, jak dostat kulturu k lidem a nikoliv ji vymístit na odlehlé místo na periferii historické části města, bez odpovídajícího zázemí a potřebné infrastruktury v ochranném pásmu CHKO.

Další vývoj petiční akce v čele s přespolním ochranitelem Karlových Varů může naznačit, kam politik Ajšman skutečně míří. V místních mediích se budou nejspíš oslavovat opět „vítači a kulturní kavárna“.


napsali jinde:

Začarované letní kino – Karlovarský deník

https://karlovarsky.denik.cz › nazory_region › zacarovan…

před 1 dnem — Začarované letní kino …
Jana Kopecká | Foto: Deník / Zdeněk VAIZ … je specifické, přesto je nyní spojuje jedno – budoucnost letního kina.

 


NEZAPOMÍNÁME NA PROVARY MĚSTSKÝCH PENĚZ V ČELE S „EKONOMEM“ PETREM KULHÁNKEM, KTERÝ OPAKOVANĚ PODPOROVAL VYHAZOVÁNÍ VEŘEJNÝCH PENĚZ TAKOVÝM ZPŮSOBEM…

Návštěvnost dotovaných koncertů hnutím KOA v letním kinu Karlovy Vary, byly nejen vyhozené peníze z rozpočtu města, ostuda pro promotéra vybraného bez výběrového řízení, ale především jasným důkazem, že sem lidi za kulturou i přes dotace města nepřijdou.


 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.