Masters turnaj kuličkářů na Rolavě

REKLAMA

Dne 3.června.2023 v Karlových Varech na Rolavě se uskutečnil Masters turnaj v cvrnkání kuliček. Tento den se pořádal na Rolavě i den dětí.

Turnaj začínal v deset hodin. Než začal, tak karlovarské hráčky Zorka, Věra, Katarína a Dáša připravily obě hřiště na utkání.  Počasí bylo nádherné. Sešlo se dvacet čtyři hráčů. Přijely hráči z Prahy a Rakovníka. Předsedkyně karlovarských hráček, přivítala všechny hráče a dala slovo panu Jarůškovi, který vysvětlil hráčům nová pravidla a pomáhal zapisovat výsledky v tabulkách hráčů.

Zároveň předal pan Jarůšek od Českého kuličkového svazu Praha diplomy. První diplom dostala hráčka Zorka Pilná z klubu Hrajeme kuličky Karlovy Vary za titul nováček v roce2022. A druhý diplom předal karlovarským hráčkám kuliček za pořádání turnajů v roce 2022. A pak se mohlo zahájit hraní cvrnkání kuliček.

Poslední zápas dvou hráčů o první místo skončilo ve čtyři hodiny odpoledne. Mezi tím, kteří se neumístili tak postupně se rozloučily a odjížděli domů.

První místo získal Petr Honců Z klubu GLÁSFÉR TÝM, druhé místo získal Jan Loriš z klubu Sklerotici a třetí místo získala Marta Völfelová z klubu GLÁSFÉR TÝM. Předsedkyně Karlovarských kuliček předala ceny výhercům a všechny karlovarské hráčky jim pogratulovaly a rozloučily se s nimi.

 

Moc se všem hráčům na Rolavě líbilo a těší se, že mohou zas přijet na turnaj.