Město Karlovy Vary dál opouští občané, politici chystají obří dluhy

REKLAMA

Plánujete dovolenou či lázeňský pobyt? Město Karlovy Vary vám přispěje na ubytování až 5000 Kč.

V rámci podpory turismu vám město Karlovy Vary přispěje na ubytování pro letošní dovolenou. Slevový voucher je platný do konce září ve všech hotelech, které se tohoto programu účastní. Celý proces je velmi jednoduchý…

Vyberte si voucher

Pobyt na 3 noci se snídaní se slevou 1000 Kč, wellness pobyt na 4 noci se slevou 2500 Kč, nebo lázeňský na 7 nocí se slevou 5000 Kč? Podrobné podmínky najdete níže.

Získejte voucher

Zaregistrujte se na webu karlovyvary.cz/voucher. Voucher získáte zdarma a registrací se k ničemu nezavazujete. Po registraci vám přijde e-mail s voucherem – slevovým kódem, který je platný 7 dní.

Zarezervujte si ubytování

Vyberte si z nabídky hotelů, které akceptují VARY°Voucher. Při rezervaci informujte hotel o vašem voucheru. Hotel vám následně sníží cenu ubytování o částku na voucheru.

Ano, to není legrace, seškrtáním rozpočtu věnovali politici celých 50. miliónů na zadotování soukromého hotelového podnikání, a k tomu si nechali udělat další, v pořadí třetí web, ten je vlastně jen další “rezervační hotelový web”, ale za veřejné peníze občanů města, který rozpráší seškrtané milióny milióny a nasměruje je pěkně přímo na účty soukromých karlovarských hotelů.

Ostatní podnikatelé v Karlových Varech politici nijak nepodpořili.

O čem politici nemluví?
Peníze, které politici rozdávají jsou jen pro vybranou skupinku bohatých hoteliérů, kteří  je dostali na podporu svého letitého podnikání. Takovou velmi štědrou podporu občané města, podnikatelé nikdy nedostali a vzhledem k tomu, že politici už na zářiovém zastupitelstvu chtějí bez občanů rozhodnout o historicky největším zadlužení města, které budou občané splácet až do roku 2035, tak už další léta nic moc od města nikdo nemůže čekat, protože dluhy ve výši 700 miliónů, budou muset nástupci současných politických zadlužovatelů hodně dlouho splácet.
To je panečku perspektiva pro občany a podnikatele, kteří budou krmit zadlužené město ze svých daní.
Ale přeci jen politici udělali něco pro občany. Někteří nedostali padáka z práce a užívají si nejnižší průměrné mzdy v Čechách jako bonus  za to, že jim zůstala práce za pár korun, které si tvrdě mohou vydělat.

Co se politikům nedaří je zlepšit život občanům, kteří je volí.

Místní rodáci Karlovy Vary opouští každoročně po stovkách a trend dál pokračuje!

Někteří politici připravující obří zadlužení občanů Karlových Varů, ani ve městě nebydlí a jen zde mají účelově zřízenu adresu, aby bylo líp.