Tanečnice na hřišti Lokomotiva

REKLAMA

Dne 7. května se odehrál fotbalový zápas Karlovarský přebor TJ Lokomotiva Karlovy Vary s FC Slávie Karlovy Vary B. Karlovarské tanečnice byly pozvány od výboru FC Lokomotiva panem předsedou Petrem Kořánem, aby zatancovaly na hřišti.

Před zápasem nastoupily ženy oblečeny ve fotbalistických dresech, který jim zapůjčil klub Lokomotiva. Moc jim to slušelo, a hlavně to bylo překvapení pro hráče a publikum. Takto oblečené zahájily zápas prvním tancem.

Po představení mohli hráči začít hrát fotbal. Tanečnice dostaly pohoštění od pana Kořána. Před skončením prvního zápasu se dámy šly převléci již do country oblečení. Po prvním poločasu, kdy výsledek byl 0 – 1 pro Slávii, opět nastoupily country Ladies na hřiště, aby zpestřily patnáctiminutovou přestávku. Všem se to moc líbilo. Po představení začala druhá polovina fotbalu, který skončil 1 – 2 pro Slávii. Bylo to něco jiného a nového pro karlovarské tanečnice. Za to děkují celému klubu Lokomotiva a předsedovi Petru Kořánovi za skvělý nápad. Snad je zas někdy pozvou.