13. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Naše milá exhejtmanka

REKLAMA

I diskusní příspěvek může být námětem pro článek v rubrice občana. Zákulisí karlovarské politiky je obludnější něž bujná fantazie volnomyšlenkářů.

Moudré české, lidové rčení “slibem nezarmoutíš” je jako ušité na bývalou hejtmanku Vildumetzovou, která samozřejmě udělá, slíbí a v současnosti i dělá vše možné a nemožné, aby všechny kolem sebe zdiskreditovala, všem sociálním vrstvám podle svého slovenského vzoru modré z nebe naslibovala a opět se posadila na vysněnou metu, tedy hejtmanský trůn.

Její chorobná posedlost mocí je pověstná a vše, co o ní bylo na tomto webu napsáno, je svatá pravda.

fotokoláž Karlovarské listy

To, že nemá žádné vize, ani představu o tom, co kraj a občané karlovarského kraje potřebují, je už veřejně známo, ale o jedné velmi důležité věci, která se odehrála při předvolební kampani před minulými krajskými volbami se však, alespoň jsme to nikde neviděli, vůbec nemluví. Opakovaně, veřejně a na závěr kampaně i v televizní debatě s lídry jednotlivých politických subjektů velmi emotivně a důrazně tvrdila, že pokud to bude ona, kdo uchvátí hejtmanské žezlo, vrátí krajský úřad Karlovarského kraje všem řidičům polovinu hodnoty dálniční známky, kterou museli zaplatit za tehdy zpoplatněnou R6, kdy na ní byla dálniční známka povinná.

Kdeže loňské sněhy jsou, paní exhejtmanko, “sliby chyby”, to je také české rčení a na Vás sedí jako ..ulité. Takže opět vzhůru do boje, kupy neplněných slibů a zbožných přání, paní exhejtmanko, ale tím už nás neobalamutíte. Vás a celou tu vyčůranou partu, kterou máte kolem sebe, volit nebudeme.
J,Novotný (autor)

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.