13. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Města zrušila oslavy navoněné bídy

„Navoněná bída“ se z Karlových Varů přesouvá na Karlovarský kraj. Zde opět politicky úřaduje hejtman Kulhánek se svým repertoárem oslnivých mediálních témat končících často v nedohlednu a rozdáváním neinvestičních dotací pro kamarády, politické partnery a vazaly, které často "transparentně vybraní příjemci" neziskově projedli tak, že po nich často vůbec nic nezbylo.
REKLAMA
Řada měst v Karlovarském kraji oznámila v posledních dnech rušení adventního programu.

„Podle nových opatření bychom podle všeho museli náměstí oplotit, u vstupů kontrolovat doklady o očkování, nebo o prodělané nemoci a umožnit vstup jen těm, kdo se prokáží platným certifikátem. Takové nařízení je nesmírně náročné vymáhat a kontrolovat, ale hlavně si myslím, že to nemá s adventní atmosférou vůbec nic společného,“ okomentoval situaci starosta Chodova Patrik Pizinger, který svou kreativitou stále více překvapuje.

Hejtman Kulhánek v pestrobarevném dresu (STAN, KOA, VPM Cheb, TOP09), který toho pro občany kraje zatím mnoho neudělal, tak před časem zorganizoval zádušní mši pro obyvatele tří sousedních regionů, kteří přišli vinou koronavirové nákazy o své blízké či přátele.

Kromě masivního mediálního zviditelnění politika Kulhánka prý, tento medializovaný akt přinese pocit spojenectví, porozumění a morální podpory. Nejspíš to hejtman myslel skutečně vážně, ale nejvíc hleděl jako bývalý novinář asi na své osobní PR. To se fakt povedlo, i když účast byla dost slabá.

Mnozí politici si ale myslí že, současná krajská „reprezentace“ je ta nejhorší od vzniku Karlovarského kraje a dokonce i mnozí krajští zastupitelé Kulhánkovo žonglování s penězi občanů nebývale hlasitě kritizují.

Hospodaření s veřejnými rozpočty pod taktovkou Kulhánka často někteří zastupitelé přirovnávají k historickým kauzám, které v minulosti kraj pod vedením ODS a ČSSD mimořádně poškodily (ROP Severozápad).

Jedno memento, kde Kulhánek osm let vládnul už Karlovarský kraj má.

Město Karlovy Vary se po Kulhánkovo vládnutí přesunulo na okraj skutečné bídy. Protože městská pokladna byla vymetená, tak na dluh dosahující 800 miliónů zajistilo současné vedení města obnovu mostů, kterým Kulhánek „věnoval“ takovou péči, že jejich havarijní stav už neumožňoval ani opravy.

„Navoněná bída“ se z Karlových Varů nejspíš přesouvá na Karlovarský kraj. Zde opět politicky úřaduje hejtman Kulhánek se svým repertoárem oslnivých mediálních témat končících často v nedohlednu a rozdáváním neinvestičních dotací pro kamarády, politické partnery a vazaly, kteří často „transparentně předem vybraní příjemci“ neziskově projídají veřejné peníze tak, že po nich už vůbec nic nezbyde.


Aby toho nebylo málo, tak prý Petr prosadí tu dálnici do Prahy.

 

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.