Občan viděl zastupitelé v práci, potěšen nebyl

REKLAMA

Redakční přepis dopisu bez cenzury :

Vážená redakce,

Sledoval jsem z 15.3.2016 záznam ze zastupitelstva z Karlových Varů. To co tam předváděli pánové Kotek, Fujdiar a Homolka, bylo pro mě šokující. Už nikdy tyto podnormály  volit nebudu, ale inkvizitorka Zemanová bylo pro mě naprosté  zhnusení. Podle toho co jsem viděl a slyšel, tak Zemanová nejspíš dostala titul jako dárek k narozeninám. Bylo šílené poslouchat, jak se právnička Zemanová ptá zastupitelů v samém závěru zastupitelstva, co má dělat, otřesné.

Poslouchat tyto herce bylo z počátku zábavné, ale po chvíli jsem  pochopil, že jen tahají pány radní za rypáky a snaží se provokovat a hecovat. Ochotnické divadélko v Karlových Varech v přímém přenosu je zážitek, který nechci už opakovat.

Od těchto čtyřech kritiků všech a všeho  jsem  za celou dobu neslyšel,  že by něco udělali pro nás, normální lidi. Zemanová neudělala pro lidi vůbec nic, prý ani nebyla zvolena a byla náhradníkem.

Už jsem nemohl poslouchat, když jako právnička za peníze zastupuje firmu Magnum, která chce v našem lese stavět nějaký hrozný barák, asi neví,  že je to stará historická městská vodárna a ne hotel.

Jako právnička by asi neměla dělat zastupitele. Byl jsem také za jedním zastupitelem před několika léty a ten mi pomohl při koupi domu, ale za zastupování po mě žádné peníze nechtěl. Už si dovedu představit, že Zemanová bude pro občany dělat něco zadarmo.

To je prostě hyenismus právničky Zemanové. A Kotek s Fujdiarem  vůbec ničemu nerozumí, jsou agresivní, zlí a provokují, jenom blbě melou a Homolka tem ani neví o čem mluví, plácá páté přes deváté.

Kdyby se dali tito lidé vyhodit, asi by se mám všem ulevilo.

V  Mezirolí  dne  1.4.2016

Martin Eman