23. května 2024

zprávy z Karlovarského kraje

ODS agresivně napadá ANO za PSA

Napadání hnutí ANO a agresivita ODS se bude pravděpodobně už jen zvyšovat. Příští rok je volební a kopance, či podpásovky jsou v politickém boji u ODS běžným nástrojem, jak pošpinit už předem své protivníky.
REKLAMA

„Poslední dny to u nás vypadá tak, že vláda otevře obchody a restaurace, pak se diví, že do nich lidé chodí. Tak všechny v přímém přenosu seřve, že nesedí doma a začne svévolně omezovat otevírací dobu. :-(,“ toto uvedla OSD na svém twitterovém účtu.

Napadání hnutí ANO a agresivita ODS se bude pravděpodobně už jen zvyšovat. Příští rok je volební a kopance, či podpásovky jsou v politickém boji u ODS běžným nástrojem, jak pošpinit už předem své protivníky. Krátce před volbami se občané dozví, kdo bude do voleb označován jako čert, pedofil nebo jinak odpudivě označený politik, který se bude ucházet o hlasy voličů a nebude z ODS.
Praktiky podle pravidel, vše je dovoleno si ODS už v minulosti mnohokrát osvojila, kdy vyšlo najevo, že krvelačná touha po moci je drogou, která modré straky přivádí k bodu varu.
Laciné okopávání kotníků si krom ODS, přisvojili i další opoziční strany.

ODS
@ODScz

Poslední dny to u nás vypadá tak, že vláda otevře obchody a restaurace, pak se diví, že do nich lidé chodí. Tak všechny v přímém přenosu seřve, že nesedí doma a začne svévolně omezovat otevírací dobu. 🙁

Mikulas Ferjencik
@Mikiferjencik

Místo aby vláda upravila pravidla PSA pro stupně 3 a 4, aby čtyřka nebyla likvidační pro maloobchod a trojka příliš volná, rozhodli se zavést stupeň 3,5 ve kterém už se nemá šanci zorientovat nikdo. Zažil jsem Krndu a musím říct, že proti Babišovi byla vzorem systematičnosti.

Dominik Feri
@DominikFeri

1) Existuje systém PES, který měl být předvídatelný 2) Vláda řekne, že rozvolnění restaurací se ještě neprojevuje 3) Vláda omezí otevírací dobu restaurací v rozporu se systémem PES Ministři se mohou vymlouvat jak chtějí, ale právě podrazili provozovatele i jejich zaměstnance.

Seriál – Kauzy ODS

 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.