25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Prima neodvysílala všechno, zmizela kritika Babiše

REKLAMA

Televize Prima čelila celý den kritice za to, že ve středu večer nepustila do vysílání avizovanou  Show Jana Krause. V podvečer pak Prima ohlásila, že show s pamětníkem holokaustu Jiřím Bradym odvysílá bez úprav. Ve skutečnosti však z pořadu byla vystřižena kritika Andreje Babiše.

Na úvod pořadu vystoupilo několik lidí společenského života, které vyjádřily odpor vůči chování prezidenta Miloše Zemana. To Prima ve vysílání nechala. Pasáž, ve které herečka Bára Štěpánová kritizuje nejenom Miloše Zemana, ale i Andreje Babiše však v televizi nezazněla.

“Bylo kdysi takové heslo – republiku si rozvracet nedáme. Tak prosím pěkně naší zemi si ukrást nedáme. Ani tím monstrem na Hradě, ani tím pánem ze Slovenska,“ uvedla Bára Štěpánová.

babis-noci-na-lidi clovek-moci-na-babise

Kromě ní ve vysílání na Primě byli vynecháni i někteří další vystupující, jediná Štěpánová však poukazovala na Andreje Babiše. To však kromě lidí v sále mohli slyšet jen lidé, kteří si úvodní část show pustili na internetu, protože v televizním vysílání ona část chyběla. O vlivu Babišova politického a mediálního impéria na TV Prima se přitom objevují informace už dlouho.

číst více…

zdroj:Echo24.cz

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.