25. července 2024

zprávy z Karlovarského kraje

Rodinný dům na prodej v obci Pila na Karlovarsku

REKLAMA

Společnost Magnet Realit vám nabízí k prodeji nově zrekonstruovaný rodinný dům v obci Pila nedaleko lázeňského města Karlovy Vary.

Dům se nachází na pozemku o celkové rozloze 943 m2. Zastavěná plocha domu činí 285 m2, užitná 320 m2 a zahradu tvoří 685 m2 s terasou a venkovním posezením.

Rodinný dům prošel kompletní rekonstrukcí veškerých rozvodů a změny dispozičního uspořádání interiéru. V přízemní části domu se vchází do místnosti, kde se nachází posezení pro hosty (obývací pokoj) s krbovými kamny. Následuje druhý pokoj s kuchyní a koupelna. Dále je zde sauna se sprchovým, masážním koutem. (Celkem jsou v domě 3.koupelny s WC.)

Dřevěným schodištěm se dostáváme do patra, kde se nachází veliká slunná místnost s koupelnou. Pro novou kuchyňskou linku jsou zde připraveny veškeré rozvody a odpady. Nově zbudovaný veliký balkon s krásným výhledem do okolí. Dům je podsklepen.

Vytápění je řešeno kombinovaně kotlem na tuhá paliva, elektrickým kotlem a krbovým vytápěním. Jedná se o velmi pěkný a prostorný dům, který vám zajistí bydlení v klidném místě s krásným okolím, a to vše pouhých 12 kilometrů od Karlových Varů.

Nemovitost spadá dle energetické náročnosti do třídy G.

Cena: 4.650.000,- Kč za nemovitost

Více informací o této nemovitosti a fotodokumentaci najdete na stránkách prodejce – ZDE – MAGNET REALIT 

Copyright © Všechna práva vyhrazena | Newsphere by AF themes.